Zapowiedź LV BET: Wyrównane spotkanie z minimalnym faworytem?

Wisła Kraków w piątkowy wieczór rozpocznie 5. kolejkę PKO Bank Polski Ekstraklasy. Piłkarze Macieja Stolarczyka podejmować będą przy Reymonta Łódzki Klub Sportowy. Beniaminek z miasta włókniarzy zgromadził do tej pory tyle samo punktów co „Biała Gwiazda”. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Odpowiedź na to pytanie poznamy po meczu, na który ciekawe kursy przygotował Sponsor Główny Wisły - LV BET Zakłady Bukmacherskie.


  • 16.08.2019r.
  • Łączy Nas Pasja

Drużynę gości prowadzi Kazimierz Moskal. Doskonale znany kibicom Wisły szkoleniowiec zbudował w Łodzi solidną drużynę, która w tym sezonie potrafiła napsuć nieco krwi Lechii Gdańsk czy wygrać na wyjeździe z Cracovią. W ostatnich meczach beniaminek musiał jednak przełknąć gorycz porażki z Lechem Poznań i Piastem Gliwice, co nieco popsuło humory kibicom z Łodzi. Wiśle uda się przedłużyć złą passę ŁKS-u? Kurs na to, że wiślacy odniosą zwycięstwo wyższe niż jednobramkowe wydaje się bardzo atrakcyjny.

Wisła wygra z ŁKS-em więcej niż jednym golem (handicap -1.5) - kurs LV BET: 4.70 

Zwłaszcza, że po kontuzji wraca piłkarz, którego nikomu szerzej przedstawiać nie trzeba. Jedyny, niepowtarzalny, niezastąpiony - Jakub Błaszczykowski, kapitan i żywa legenda Wisły Kraków oraz reprezentacji Polski, wrócił w wyjazdowym spotkaniu z Pogonią Szczecin. Kuba pojawił się na boisku w drugiej części spotkania, teraz prawdopodobnie wróci na Reymonta - z wielką chęcią do gry i strzelania bramek.

Jakub Błaszczykowski strzeli bramkę - kurs LV BET: 3.75

Jedną z analizowanych statystyk przed spotkaniem obu drużyn jest z pewnością ta dotycząca bezpośrednich meczów tych zespołów. Czy będzie miała ona znaczenie w najbliższym starciu? Niekoniecznie, bowiem ostatni raz oba zespoły w meczu o punkty mierzyły się siedem lat temu. Scenariusz tamtego spotkania, bazując na obecnych realiach obu drużyn, wydaje się jednak prawdopodobny. Wisła wygrała wtedy z ŁKS-em 3:2. Czy tym razem historia zatoczy koło?

Wisła wygra i powyżej 2,5 gola na mecz - kurs LV BET: 3.80

Gospodarze są minimalnym faworytem tego spotkania. Kurs na zwycięstwo Białej Gwiazdy jest więc wysoki - inwestując w zwycięstwo Wisły można niemal trzykrotnie zwiększyć stawkę w przypadku powodzenia piłkarzy Macieja Stolarczyka. Obie drużyny zdobyły do tej pory tyle samo punktów - czas, by Biała Gwiazda odskoczyła od rywali?

Wygra Wisła Kraków: 2.65

Remis: 3.50

Wygra ŁKS Łódź: 2.70

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja
 
LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację