Zapowiedź LV BET: W meczu z Górnikiem wreszcie padną gole?

Bezbramkowymi remisami kończyły się dwa poprzednie mecze pomiędzy Górnikiem Zabrze a Wisłą Kraków. Żaden piłkarz nie zdołał pokonać bramkarza rywali w ostatnim starciu zarówno przy Roosvelta, jak i przy Reymonta. Do trzech razy sztuka? Przedstawiamy kursy na mecz „Białej Gwiazdy”, które przygotował sponsor klubu, LV BET.


  • 16.10.2021r.
  • LV BET
  • 400mm.pl

Dwanaście strzałów celnych, żadnej bramki - oto bilans ostatnich bezpośrednich spotkań Górnika Zabrze i Wisły Kraków. Wcześniej też nie padało wiele bramek - w ostatnich pięciu spotkaniach postrzelano tylko raz, kiedy to zabrzanie wygrali 4:2, a dla „Białej Gwiazdy” strzelali Chuca i Paweł Brożek. Hiszpan trafił do siatki w doliczonym czasie gry w meczu z sierpnia 2019 roku, zaś jednobramkową wygraną blisko rok później dał wiślakom Turgeman. W czterech z pięciu ostatnich meczów KSG - TSW padły więc zaledwie dwa gole. Jak będzie tym razem?

Poniżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 1.80 

W obecnym sezonie tak Górnik, jak i Wisła mają na swoim koncie bramkowym 13 strzelonych goli. Zespoły Jana Urbana i Adriana Gul’i łączy także fakt, że ich bramkarze jeszcze częściej musieli wyciągać piłkę z siatki. Górnik stracił 14 bramek, Wisła - 16. Ponadto żaden piłkarz Białej Gwiazdy od trzech spotkań nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Czy w Zabrzu będziemy świadkami przełamania?

Wisła Kraków strzeli bramkę – kurs LV BET: 1.40

Górnik to dobra drużyna, co udowodnili w ostatnich meczach. Czeka nas trudna przeprawa, jednak nieustannie patrzymy na siebie. Chcemy walczyć i zdobywać punkty, które są nam bardzo potrzebne. Ekstraklasa to bardzo wyrównana liga, w której liczy się każdy detal, dlatego ta praca, którą wykonujemy jest tutaj czynnikiem kluczowym - powiedział na przedmeczowej konferencji Adrian Gul’a, cytowany przez oficjalną stronę klubu. Czy ta praca przełoży się na zdobycie trzech punktów w meczu z Górnikiem?

Wygra Górnik Zabrze – 2.30
Remis – 3.40
Wygra Wisła Kraków – 3.35

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja 

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV