Zapowiedź LV BET: Pokonać niepokonanych

Górnik Zabrze ma na swoim ekstraklasowym koncie same zwycięstwa i pozycję lidera, zaś Wisła Kraków w tym sezonie jeszcze nie zdołała zainkasować pełnej puli punktów. Czy mimo to futbol znów pokaże swoje nieprzewidywalne oblicze, a obie passy zostaną przerwane? Przedstawiamy kursy na spotkanie z Górnikiem Zabrze, które przygotował LV BET, sponsor klubu.


  • 25.09.2020r.
  • LVBet

Piłkarze Artura Skowronka swój optymizm mogą budować na ostatnim meczu obu drużyn rozgrywanym również na Arenie Zabrze. Biała Gwiazda zwyciężyła na wyjeździe 1:0 po bramce Alona Turgemana. Powtórka z rozrywki i nawet minimalne zwycięstwo byłoby dla fanów zespołu z Remonta światełkiem w tunelu oraz dowodem na to, że drużyna idzie w dobrym kierunku. Na taki scenariusz warto zwrócić uwagę zwłaszcza, że kurs na taki scenariusz jest bardzo atrakcyjny!

Wisła wygra do zera - kurs LV BET: 6.90

Odkąd Górnik Zabrze wrócił w sezonie 2017/18 na najwyższy poziom rozgrywkowy, obie drużyny mierzyły się ze sobą w Ekstraklasie dziewięć razy. Pięć razy wygrali zabrzanie, cztery razy górą była Wisła, w żadnym z tych spotkań nie odnotowaliśmy remis. Goli natomiast nie brakowało – zobaczyliśmy aż 28 trafień, co daje średnią ponad trzech bramek na mecz.

Powyżej 2.5 gola w meczu - kurs LV BET: 1.64

Piłkarze Marcina Brosza w tym sezonie zachwycają. Awansowali w 1/32 finału Pucharu Polski po zwycięstwie nad Jagiellonią Białystok, choć ich mecz był jedynym starciem ekstraklasowiczów. W lidze jako jedyni wygrali wszystkie dotychczas rozegrane spotkania. Białą Gwiazdę czeka mecz wyjazdowy, ale paradoksalnie jak dotąd tylko w delegacji Wiślacy punktowali. Zarówno w Białymstoku, jak i w Szczecinie nie pozwolili gospodarzom na zdobycie kompletu punktów. Czy teraz też pokrzyżują plany gospodarzom?

Wisła Kraków nie przegra z Górnikiem - kurs LV BET: 2.02

W Zabrzu piłkarze Wisły Kraków będą chcieli wygrać pierwszy raz w tym sezonie. Ciśnienie na zdobycie pierwszego kompletu punktów zmniejsza nieco rywal, bowiem to na nim ciąży w tym spotkaniu rola faworyta i gospodarza. Futbol, zwłaszcza ten w wydaniu ekstraklasowym, lubi łamać schematy, przerywać passy i grać na nosie statystyce. Czy tym razem skorzysta na tym Biała Gwiazda?

Wygra Górnik Zabrze - 1.75
Remis - 4.10
Wygra Wisła Kraków - 4.80

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja
 
LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację