Zapowiedź LV BET: Pójść za ciosem!

Progres w grze zespołu Wisły Kraków w spektakularny sposób został przełożony na wynik w ostatnim meczu ligowym. Po wcześniejszym remisie z Górnikiem Zabrze przyszedł czas na wysokie zwycięstwo ze Stalą Mielec. Czy Biała Gwiazda po triumfie 6:0 pójdzie za ciosem w kolejnym spotkaniu PKO Ekstraklasy? Przedstawiamy kursy na spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała, które przygotował LV BET, sponsor klubu.


  • 24.10.2020r.
  • LVBet

„Pomimo tego, że ten proces treningowy był nietypowy, to drużyna wiedziała jak ma się zachować i dlatego mogę powiedzieć, że zrealizowaliśmy dużo naszych założeń. Jednak my jesteśmy głodni czegoś więcej” – tak powiedział po meczu ze Stalą Mielec trener Białej Gwiazdy, Artur Skowronek. Czy uda się potwierdzić dobrą formę z ostatniego meczu kolejnym zwycięstwem? Ostatnim razem, gdy Wisła mierzyła się z Góralami, kibice zobaczyli aż siedem strzelonych goli. Czy teraz także będą świadkami, choć niestety na odległość, sprzed telewizorów, równie szeroko otwartego worka z bramkami?

Powyżej 4.5 goli w meczu – kurs LV BET: 4.75

W ostatniej dekadzie obie drużyny na poziomie Ekstraklasy mierzyły się ze sobą 11-krotnie. Bilans jest korzystny dla „Białej Gwiazdy”, która wygrała cztery takie spotkania i odnotowała tyle samo remisów. W pamięci fanów z Reymonta z pewnością utkwiło zwycięstwo z września 2015 roku, kiedy to na wyjeździe Wisła zaaplikowała rywalowi sześć bramek.

Wisła wygra minimum dwiema bramkami – kurs LV BET: 3.35

Jak dotąd w tym sezonie Podbeskidzie Bielsko-Biała zdobyło jeden punkt mniej od Wisły Kraków, chociaż ekstraklasowy beniaminek rozegrał jedno spotkanie więcej. Głównym problemem zespołu Krzysztofa Brede jest defensywa – Górale stracili w tym sezonie aż 18 bramek, najwięcej w lidze i dokładnie dwa razy więcej niż Biała Gwiazda. 

Wisła strzeli powyżej 2.5 gola  – kurs LV BET: 3.30

Piłkarze Wisły Kraków są na fali wznoszącej – z dwóch wyjazdów przywieźli cztery punkty z bilansem bramkowym 6:0, a także odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. Mecz z Podbeskidziem może potwierdzić, że mimo zawirowań związanych z koronawirusem taki wynik to nie przypadek, ale progres, a zespół Artura Skowronka podąża w dobrym kierunku.

Wygra Wisła Kraków – 1.95
Remis – 3.90
Wygra Podbeskidzie Bielsko-Biała – 3.90

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja
 
LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

 

Fotogalerie

Wisła Kraków TV