Zapowiedź LV BET: O przełamanie przed Derbami

W trudnym momencie znalazła się drużyna Adriana Guli. W niedzielę Wisła Kraków powalczy ze swoją imienniczką nie tylko o ligowe punkty, ale także zbudowanie pewności siebie przed Derbami Krakowa, które już w następnej kolejce. Czy uda się Białej Gwieździe wygrać z Wisłą Płock? Przedstawiamy kursy na mecz, które przygotował LV BET, Sponsor obu klubów.


  • 31.10.2021r.
  • B. Stańdo

Derby LV BET nie ułożyły się po myśli kibiców Wisły Kraków, ale bardzo szybko, bo już w następnej kolejce, nadchodzi okazja do rehabilitacje i pokonanie zespołu w kolejnym pojedynku ekip wspieranych przez Sponsora klubu. Wisła Płock na wyjeździe tylko przegrywa, ale u siebie goryczy porażki jeszcze nie zaznała. Czy zespół Adriana Guli, przywożąc na Reymonta trzy punkty, przełamie obie serie?

Wisła Kraków wygra do zera - kurs LV BET: 4.75

„Spodziewam się zaangażowania, determinacji, ale i wiary we własne umiejętności naszych zawodników. Poza tym dobrego spotkania. Wisła Kraków ma dużo bardzo ciekawych zawodników i myślę, że nie przyjedzie tutaj się tylko bronić” - powiedział na konferencji przed tym spotkaniem trener gospodarzy, Maciej Bartoszek. W tym sezonie golkiper drużyny z Płocka musiał 21 razy wyciągać piłkę z siatki w 12 meczach. Czy któraś z ofensywnych akcji Białej Gwiazdy sprawi, że będzie musiał zrobić to po raz 22?

Wisła Kraków strzeli gola Wiśle Płock - kurs LV BET: 1.35

W obecnym sezonie obie drużyny punktują na podobnym poziomie, nieprzypadkowo też są sąsiadami w ligowej tabeli. Zarówno Wisła Kraków, jak i Wisła Płock zwyciężyły dotychczas w czterech spotkaniach, natomiast piłkarze Adriana Gul’i zaliczyli jedną porażkę mniej od swojego najbliższego rywala. Biała Gwiazda nie przegra także spotkania w Płocku?

Wisła Kraków wygra lub zremisuje z Wisłą Płock - kurs LV BET

„Przepraszamy kibiców za to, co się stało na boisku. Nie jest to to, co zawodnicy prezentują na treningach oraz to, czego oczekujemy od naszego zespołu w trakcie meczów. Oczywiście jest to bardzo trudny moment dla nas. Czujemy pełną odpowiedzialność za wynik” - mówiłł po porażce ze Śląskiem Wrocław Adrian Gula. Sytuacja zdrowotna w drużynie „Białej Gwiazdy” jest nie do pozazdroszczenia, ale mimo to wiślacy będą chcieli zmazać plamę z ostatniego spotkania. Najlepiej zrobić to na boisku, w najbliższym spotkaniu. Czy to się uda?

Wygra Wisła Płock - 2.35

Remis - 3.50

Wygra Wisła Kraków - 3.20

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja


LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV