Zapowiedź LV BET: Duży kurs na udaną inaugurację sezonu!

W ostatnich trzech sezonach piłkarzom Białej Gwiazdy nie udawało się rozpoczynać nowych rozgrywek od zwycięstwa. Remis z Jagiellonią Białystok, porażkę ze Śląskiem Wrocław i remis z Arką Gdynia poprzedziło ostatnie wygrane spotkanie inauguracyjne, które miało miejsce 14 lipca 2017 roku z Pogonią Szczecin. Czy po czterech latach Wiśle znów uda się zgarnąć trzy punkty na starcie? Przedstawiamy kursy na poniedziałkowy mecz z Zagłębiem Lubin, które przygotował sponsor klubu, LV BET.


  • 26.07.2021r.
  • B. Ziółkowski

Nowy sezon, nowy trener, nowi zawodnicy i nowe nadzieje. Kibice Wisły Kraków liczą, że pod wodzą szkoleniowca Adriána Guľi zespół Białej Gwiazdy, zasilony takimi piłkarzami jak Matěj Hanousek, Alan Uryga, Jan Kliment, Dor Hugi, Aschraf El Mahdioui czy Michal Škvarka, zdoła przełamać złą passę spotkań z Zagłębiem Lubin – „Miedziowi” wygrali trzy ostatnie mecze z Wisłą. Czy tym razem punkty zostaną na Reymonta?

Wisła nie przegra z Zagłębiem – kurs LV BET: 1.30

W ostatnich trzech bezpośrednich meczach tych zespołów obie drużyny strzelały bramkę, za każdym razem wykręcając liczbę goli powyżej poziomu 2.5. Łącznie w tych trzech starciach padło dwanaście bramek. Czy w poniedziałkowy wieczór przy Reymonta 22 obrazek wyciągających piłkę z siatki golkiperów również zobaczymy więcej niż jeden raz?

Obie drużyny strzelą i powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 2.05

Poprzedni sezon Wiślacy również inaugurowali w poniedziałek. Spotkanie w Białymstoku z Jagiellonią zakończyło się remisem, a jedyną bramkę dla Białej Gwiazdy zdobył Jakub Błaszczykowski. Legenda, kapitan i współwłaściciel klubu niedawno przedłużył kontrakt z Wisłą do 2022 roku. Czy Kuba powtórzy sztukę sprzed roku, uświetniając tym samym podpis na przedłużonej umowie zdobytą bramką?

Jakub Błaszczykowski strzeli gola - kurs BET: 3.75

„Dokładnie przeanalizowaliśmy grę Zagłębia, ale w tym momencie wyniki, które były osiągane w sparingach nie mają żadnego znaczenia. W poniedziałek otwieramy nowy rozdział, gramy u siebie w domu i chcemy wygrać. Wiemy, że w Zagłębiu jest nowy trener, wiemy, jak prowadził swoje drużyny, ale jesteśmy skoncentrowani na sobie i na tym, by jak najlepiej wypaść” – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej nowy szkoleniowiec Wisły Kraków. Czy uda mu się zwyciężyć w debiucie?

Wygra Wisła Kraków – 2.17
Remis – 3.60
Wygra Zagłębie Lubin – 3.55

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja.
 
LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV