Zapowiedź LV BET: Duże kursy na szlagier z Legią!

Przed Peterem Hyballą terminarz postawił bardzo trudne zadanie na starcie przygody z „Białą Gwiazdą”. Dwa pierwsze mecze nowego szkoleniowca to jednocześnie najbardziej prestiżowe spotkania: derby z Cracovią i szlagierowy mecz z Legią Warszawa. W pierwszym jego zespół wywalczył punkt, jak będzie w drugim? Przedstawiamy kursy na mecz z mistrzem Polski, które przygotował sponsor klubu, LV BET.


  • 12.12.2020r.
  • LVBet

Legia Warszawa, podobnie jak Wisła Kraków, ma już za sobą zmianę szkoleniowca w trakcie trwania obecnego sezonu. Aleksandara Vukovicia zmienił Czesław Michniewicz. I choć nie przyniosło to sukcesu w europejskich pucharach, to w Ekstraklasie mistrzowie Polski są już liderem, wyprzedzając drugi Raków Częstochowa o dwa punkty. Przy Reymonta legioniści dadzą rywalom szansę na dogonienie, gubiąc punkty w starciu z „Białą Gwiazdą”?

Wisła nie przegra z Legią – kurs LV BET: 2.08

Czego można spodziewać się po Wiśle Kraków? Na pewno Peter Hyballa do wprowadzenia swojego pomysłu na „Białą Gwiazdę” potrzebuje czasu, choć w trudnym, wyjazdowym spotkaniu z Cracovią – do momentu, gdy oba zespoły miały liczbowo równe siły na placu gry – zespołem wygrywającym i przeważającym była właśnie Wisła. Efekt nowego szkoleniowca zadziała jeszcze lepiej na własnym stadionie?

Wisła wygra z Legią do zera – kurs LV BET: 7.00 

„Mieliśmy teraz trochę czasu, by zaimplementować pewne procesy jeśli chodzi o grę ofensywną, defensywną, stałe fragmenty gry czy ogólny stan fizyczny zespołu. Trzeba przyznać, że z Cracovią po godzinie spotkania graliśmy w „10” – to oczywiste, że w pewnym momencie zaczyna się gra bardziej defensywna. Teraz jednak mieliśmy treningi i czas, by poznać się lepiej i jestem dobrej myśli. W profesjonalnej piłce nożnej nie ma dużo czasu. Oczywiście, pełną perfekcję zobaczymy dopiero za kilka tygodni, miesięcy, natomiast na pewno te zalążki nowego stylu będą widoczne już w sobotę oraz za tydzień w Poznaniu, bo przecież chodzi też o to, by coś pokazać” – powiedział przed meczem z Legią szkoleniowiec „Białej Gwiazdy”.

Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 1.74

Faworytem spotkania rzecz jasna będzie Legia. W ostatnich pięciu ligowych meczach cztery razy wygrała i tylko raz zremisowała. Wiślacy natomiast nie wygrali w tym czasie ani razu, dwukrotnie dzieląc się punktami. W takich meczach jak z Legią jednak wynik nie zawsze odzwierciedla przedmeczowe analizy. Gospodarze z pewnością będą chcieli nawiązać do zwycięstwa 4:0 z tamtego roku bądź pogoni za wynikiem pół roku wcześniej na Łazienkowskiej, zakończonym ostatecznie remisem 3:3. Duży kurs od LV BET na Wisłę Kraków zaś może przynieść ponad pięciokrotny zysk w przypadku wygranej!

Wygra Wisła Kraków – 5.30
Remis – 3.85
Wygra Legia Warszawa – 1.73

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja
 
LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV