Zapowiedź LV BET: Do Łodzi po dopełnienie formalności?

Po komplet punktów i w znacznie spokojniejszych nastrojach, a być może także matematyczną gwarancję utrzymania, na mecz z Łódzkim Klubem Sportowym pojedzie drużyna „Białej Gwiazdy”. Wiślacy wygrali w ostatniej kolejce z Górnikiem Zabrze na wyjeździe, zwiększając do ośmiu punktów swoją przewagę nad strefą spadkową. Z niej już nie ma szans wydostać się natomiast najbliższy przeciwnik Wisły Kraków. Przedstawiamy kursy na mecz 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy, które przygotował sponsor klubu, LV BET.


  • 03.07.2020r.
  • LVBet

Osiem punktów przewagi na cztery mecze przed końcem sezonu ma Wisła Kraków. Jeśli wszystko w najbliższej kolejce ułoży się po myśli Artura Skowronka i jego piłkarzy, „Biała Gwiazda” przy al. Unii Lubelskiej 2 będzie mogła świętować utrzymanie w Ekstraklasie. To byłby ostatni krok w procesie walki o miejsce w elicie, który rozpoczął się w ubiegłym roku, gdy Wisła opuściła ostatnie miejsce w lidze. Zrobiła to właśnie w Łodzi, wygrywając z ŁKS-em 4:2. 

Wisła wygra i padnie powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 2.65

W tym roku Biała Gwiazda wystartowała znakomicie, opuszczając przed marcowym zawieszeniem rozgrywek strefę złożoną z trzech ostatnich miejsc w tabeli, których zajęcie oznacza degradację o jedną klasę rozgrywkową. Dawid Błaszczykowski, prezes Wisły Kraków w transmisji LIVE przeprowadzonej przez LV BET i portal Łączy Nas Pasja potwierdził, że nawet spadek nie będzie oznaczał końca Wisły Kraków. Na szczęście dla fanów z Reymonta 22, ten najczarniejszy scenariusz prawdopodobnie nie będzie realizowany. Tak, jak Wisła przestała być czerwoną latarnią ligi na ŁKS-ie, tak na stadionie klubu z Łodzi może świętować utrzymanie w Ekstraklasie.

Wisła Kraków strzeli w obu połowach – kurs LV BET: 2.35

Zadanie będzie ułatwione przez fakt, iż gospodarze już nie grają o żadną stawkę. Matematyczne szanse na pozostanie w elicie już stracili - do końca sezonu nawet same zwycięstwa nie pozwolą wydostać się ze strefy spadkowej drużynie Wojciecha Stawowego. Ponadto łódzki zespół nie spisuje się najlepiej. Dość powiedzieć, że ŁKS nie wygrał od czterech miesięcy. W ostatnich 16 meczach zwyciężył tylko raz, a obecnie ma passę pięciu porażek z rzędu, w czasie której stracili 13 bramek, a strzelili tylko jedną.

Wisła Kraków wygra do zera – kurs LV BET: 3.30

- Mamy dobrą, komfortową wyjściową sytuację, by zrealizować cel, ale chcemy to zrobić jak najszybciej, dlatego zagramy na 100% w meczu z ŁKS-em. Kwestia kalkulacji działa motywująco i jeszcze bardziej nas nakręca. Chcemy jednak myśleć o sobie. Zróbmy swoje, a zobaczymy jak się poukłada resztapowiedział przed meczem Artur Skowronek, trener Wisły Kraków, cytowany przez oficjalną stronę klubu. Czy już w piątek będzie można uznać cel na ten sezon za zrealizowany?

Wygra ŁKS Łódź – 3.90
Remis – 3.85
Wygra Wisła Kraków – 1.95

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja
 
LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację