Klemenz: Śląsk potrafił wykorzystać nasze błędy

W pierwszym domowym spotkaniu w sezonie 2020/2021 Biała Gwiazda przegrała ze Śląskiem Wrocław 1:3. Pełne 90 minut na boisku spędził Lukas Klemenz, który nie krył rozczarowania końcowym wynikiem.  


  • 30.08.2020r.
  • Jakub Sumera
  • 400mm.pl

Piłkarze Wisły Kraków przegrali pierwsze domowe spotkanie w nowym sezonie, ulegając zespołowi Śląska Wrocław 1:3. Czego zdaniem Lukasa Klemenza zabrakło w grze Wiślaków, by w sobotnim spotkaniu zdobyli choćby punkt? „Nie tak wyobrażaliśmy sobie to spotkanie. Mieliśmy swoje sytuacje, które mogliśmy wykorzystać, jednak zabrakło nam skuteczności, zimnej krwi pod bramką, ale przede wszystkim koncentracji i pewności siebie. Popełniliśmy również kilka błędów w defensywie, źle się ustawialiśmy, co Śląsk potrafił wykorzystać i dlatego wygrał dzisiejsze spotkanie” - rozpoczął obrońca. 

Czas na pracę 

Teraz przed Wiślakami dwutygodniowa przerwa, która zdaniem Lukasa Klemenza może pomóc całej drużynie, a także nowym zawodnikom w przygotowaniach do następnego meczu. „Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, bo jak najszybciej chcemy się zrehabilitować. Mamy teraz dwa tygodnie czasu na ciężką pracę i poprawę naszej gry. Ten okres może być również przydatny dla naszych nowych zawodników, bo każdy z nich posiada duże umiejętności, tylko potrzebują czasu, by odpowiednio poznać filozofię gry i przystosować się do warunków, które panują w tej lidze. Wiem jednak, że dadzą nam oni jeszcze sporo radości. Trzeba ten czas odpowiednio wykorzystać i w spotkaniu z Pogonią pokazać się z dużo lepszej strony" - zakończył defensor Białej Gwiazdy.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV