Brown Forbes: Jestem głodny bramek!

Kolejny ligowy rywal? Warta Poznań! Po dwóch niekorzystnych wynikach z rzędu Wiślacy postarają się wrócić na zwycięski tor, mierząc się z dobrze dysponowanym beniaminkiem. Przed rozpoczęciem sobotniego meczu porozmawialiśmy z napastnikiem Białej Gwiazdy - Felicio Brown Forbesem.


  • 16.04.2021r.
  • A. Warchał
  • 400mm

Najskuteczniejszy zawodnik krakowskiej Wisły w obecnym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy na wstępie zdradził, jak wyglądały dni poprzedzające rywalizację z Wartą Poznań. „W minionym tygodniu pracowaliśmy nad poszczególnymi elementami i mam nadzieję, że przyniesie te efekty. Jesteśmy skoncentrowani wyłącznie na grze i na zwycięstwie. To jest dla nas bardzo ważne, by zagrać dobre spotkanie i zgarnąć trzy punkty” - powiedział Felicio Brown Forbes. „Oczywiście, że mecz z Wartą Poznań będzie dla nas niezwykle istotny, ale chciałbym zwrócić także uwagę na to, że każdemu spotkaniu poświęcamy tyle samo uwagi. Fakt - przegraliśmy ostatnie dwie potyczki z rzędu: z Rakowem oraz z Podbeskidziem Bielsko-Biała, ale wciąż będziemy walczyć i chcemy zrobić wszystko, by odnieść zwycięstwo” - zaznaczył gracz z R22.

Zrehabilitować się

Ostatni mecz Białej Gwiazdy z beniaminkiem najwyższej klasy rozgrywkowej zakończył się przegraną krakowian. Czy w takim razie wśród podopiecznych trenera Petera Hyballi jest ogromna wola rewanżu? „Tak, oczywiście! Chcemy się zrehabilitować za ostatnie spotkanie. Bardzo potrzebujemy zwycięstwa ze względu na naszą sytuację w tabeli. Mamy świadomość tego, że jesteśmy dobrym zespołem, że kreujemy akcje i potrafimy zagrozić przeciwnikowi. Moim zdaniem w kilku ostatnich rywalizacjach prezentowaliśmy niezłą piłkę, co również można powiedzieć o Warcie Poznań, ale z pewnością nie będzie im łatwo w sobotę. To, czego nam brakowało, to nam kropki nad i, bo sytuacje przecież się pojawiały. Skuteczność i hamowanie kontrataków Warty będą ważnymi elementami” - sugerował.

Pomóc drużynie

Na koniec napastnik zdradził nam, czego kibice 13-krotnego mistrza Polski będą mogli spodziewać się po jego grze: „Jestem ogromnie zmotywowany i głodny bramek. Wiem, że zarówno drużyna, jak i sztab oraz kibice mocno na mnie liczą. Zdaję sobie sprawę, że kluczowa jest postawa na boisku, a nie wypowiadane słowa, lecz zależy mi na tym, by wspólnie z kolegami wrócić na właściwe tory” - zakończył Felicio Brown Forbes.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację