Seweryn: Zdobyte bramki cieszą podwójnie

W sobotę trzy punkty do swojego konta dopisali młodzi Wiślacy z zespołu CLJ U-18, którzy w sobotnie popołudnie pokonali Górnik Zabrze 3:0. Po spotkaniu porozmawialiśmy ze strzelcem dwóch goli dla zespołu Białej Gwiazdy - Bartoszem Sewerynem.


  • 16.08.2021r.
  • KR
  • B. Ziółkowski

Ekipa z R22 dobrze weszła w nowy sezon, skutecznie realizując plan nakreślony przez trenera. „Występ drużyny oceniam jak najbardziej pozytywnie, zdominowaliśmy przeciwnika w posiadaniu piłki, kontrolowaliśmy ten mecz, co przyniosło efekt w postaci trzech bramek i czystego konta. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach utrzymamy ten poziom zarówno indywidualnie, jak i zespołowo” - powiedział Bartosz Seweryn, zapytany o wrażenia pomeczowe.

Udany debiut

Młody zawodnik ma powody do zadowolenia, bowiem swój pierwszy występ w wiślackich barwach na szczeblu CLJ U-18 okrasił dwoma trafieniami. „Cieszę się, że mogłem pomóc drużynie zdobyć trzy punkty. Wszyscy pracujemy na zwycięstwo tak, jak i na strzelone przeze mnie gole. Czuję radość, bo był to mój debiut na tym poziomie, a zdobyte bramki cieszą podwójnie, gdy przyczyniają się do zwycięstwa” - zakończył zadowolony ze swojego występu młody pomocnik.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV