Seweryn: W każdym następnym spotkaniu będziemy walczyć o komplet punktów

Z pewnością nie tak wyobrażali sobie piłkarze krakowskiej Wisły sobotnią rywalizację z Zagłębiem Lubin. Biała Gwiazda po dość zaciętym spotkaniu uległa Zagłębiu Lubin, notując kolejną porażkę w rozgrywkach ligowych. Po zakończeniu meczu swoimi spostrzeżeniami podzielił się gracz Wisły - Bartosz Seweryn. Co powiedział?


  • 20.09.2021r.
  • A. Warchał
  • B. Ziółkowski

„Zaczęliśmy to spotkanie po naszej myśli, dominowaliśmy, konstruowaliśmy akcje i chcieliśmy odbierać wysoko piłkę, ale z perspektywy czasu zagłębie również doszło do głosu. Moim zdaniem był to wyrównany mecz, a goście niestety okazali się bardziej konkretni w sytuacjach podbramkowych” - rozpoczął Seweryn. „Zagłębie wykorzystało swoje okazje, my tego nie zrobiliśmy i to nie pierwszy raz, więc ta skuteczność pod bramką wymaga szlifu. Mimo że gramy naprawdę dobrze, realizujemy zadania, to nad finalizacją akcji musimy jeszcze popracować” - kontynuował. „Byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania, rywale niczym nas nie zaskoczyli, ale niestety głównie przez nasz brak skuteczności nie udało nam się wygrać” - powiedział Seweryn.

Myślami przy kolejnym rywalu

Teraz przed piłkarzami Wisły Kraków kolejne zadanie. Tym razem Białej Gwieździe przyjdzie się zmierzyć z Wartą Poznań. Z jakim nastawieniem pojadą krakowianie na to spotkanie? „Na pewno będziemy grać o pełną pulę, ponieważ odczuwamy ogromny niedosyt po tej porażce. Jesteśmy bardzo dobrym zespołem i mimo że nasze wyniki nie są dokładnie takie, jakbyśmy chcieli, to w każdym następnym spotkaniu będziemy walczyć o komplet punktów” - zakończył.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV