Zapowiedź LV BET: Górnik nie zatrzyma rozpędzonej Wisły?

W ostatnich czterech meczach ligowych Górnik Zabrze tylko raz zdołał nie przegrać, zaś Wisła Kraków w tym czasie tylko raz nie wygrała, a zamiast kompletu punktów przywiozła jeden z wyjazdowego meczu. To obrazuje formę obu drużyn, które w tabeli w przypadku zwycięstwa gospodarzy będzie dzielił zaledwie punkt. Przedstawiamy kursy na spotkanie Wisły z Górnikiem, które przygotował Sponsor Białej Gwiazdy - LV BET.


  • 05.03.2021r.
  • B. Stańdo

Jesienne spotkanie w Zabrzu zakończyło się bezbramkowym remisem, choć Wisła Kraków zdołała sobie stworzyć kilka sytuacji, które mogły przechylić szalę zwycięstwa na jej korzyść. Mimo to do spotkania obie drużyny przystępowały w zupełnie odmiennych nastrojach: Górnik miał na swoim ekstraklasowym koncie same zwycięstwa i pozycję lidera, zaś Wisła wtedy jeszcze nie zdołała zainkasować pełnej puli punktów. Dziś rolę się odwróciły i to w Krakowie nastoje wydają się być znacznie bardziej optymistyczne.

Wisła wygra do zera z Górnikiem - kurs LV BET: 3.80

Wisła Kraków w 2021 roku imponuje formą. Dość powiedzieć, że żaden klub Ekstraklasy nie zdobył w tym czasie więcej punktów od piłkarzy Białej Gwiazdy, a takowych - przy odrobinie szczęścia -mogło być jeszcze więcej. 10 oczek w pięciu spotkaniach to jednak dobry wynik, a gdy dodamy do tego, że drużyna Petera Hyballi strzeliła w tym roku najwięcej bramek w lidze (11), do meczu z Górnikiem Zabrze kibice z Reymonta 22 mogą przystąpić w dobrych nastrojach.

Wisła Kraków wygra minimum dwoma golami (handicap -1.5) - kurs LV BET: 4.80

Zespół Petera Hyballi dzięki dobrej dyspozycji niemal wyłączył się z walki o utrzymanie - znacznie bliżej wiślakom do czwartego miejsca w lidze (pięć punktów straty), aniżeli tego oznaczającego degradację (osiem punktów przewagi). Na drugiej stronie skali pod względem formy znajdują się zawodnicy Górnika Zabrze, którzy co prawda znajdują się wyżej w tabeli, ale dużą rolę w dorobku punktowym odgrywa znakomity początek sezonu.

Powyżej 2.5 gola i obie strzelą - kurs LV BET: 1.98

W tym roku piłkarze Marcina Brosza zdobyli mniej punktów niż rozegrali meczów. Zdołali wygrać tylko jedno spotkanie - z ostatnią w tabeli Stalą Mielec (2:1), jednak również nie bez problemów. Górnicy odrabiali straty, rywale w pierwszej połowie nie strzelili rzutu karnego, a bramkę na wagę trzech punktów drużyna Brosza strzeliła w 93. minucie. Zabrzanie będą chcieli wyjść z dołka - pytanie, czy ta sztuka uda się w spotkaniu z rozpędzoną maszyną Petera Hyballi?

Wygra Wisła Kraków - 2.40
Remis - 3.40
Wygra Górnik Zabrze - 3.15

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację