Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem ze Śląskiem

Sobotni wieczór przynosi kolejne piłkarskie emocje związane z meczem Białej Gwiazdy, która w ramach meczu 12. kolejki ligowych zmagań zmierzy się przy R22 ze Śląskiem Wrocław. Dla wszystkich kibiców, którzy tego dnia zasiądą na trybunach przygotowaliśmy garść niezbędnych informacji.


  • 23.10.2021r.
  • Redakcja

Uwzględniając obowiązujące obostrzenia epidemiologiczne, które dotyczą również organizacji meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, fani zostaną rozlokowani na trybunach z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Kibice proszeni są o przestrzeganie ogólnych zasad bezpieczeństwa, czyli nietworzenie grup i zachowanie odstępów od pozostałych uczestników imprezy w poszanowaniu ich zdrowia.

Na mecz ze Śląskiem nie zapomnijcie zabrać ze sobą dokumentu potwierdzającego Waszą tożsamość, którym może być np. dowód osobisty lub paszport. Każdy z kibiców chce zająć swoje miejsce na trybunach przed pierwszym gwizdkiem sędziego, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie na obiekt. Bramy stadionu zostaną otwarte od godziny 18.00. Przypominamy, że sprzedaż biletów na sobotnie starcie będzie prowadzona w kasach w Strefie Kibica od godziny 10.00 do zakończenia pierwszej połowy spotkania. Istnieje również możliwość zakupu biletu za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. Klubowe gadżety nabędziecie w Wiślackim Świecie, który będzie czynny od 10.00 do 14.00 oraz od 16.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu!

Na parkingu od strony ulicy Reymonta znajdziecie dużo atrakcji, które zaspokoją Wasze tak żywieniowe, jak i sportowe apetyty. W oczekiwaniu na mecz możecie zajrzeć do serwujących pyszne jedzenie foodtrucków, z których wyjdziecie głodni jedynie piłkarskich wrażeń i naładowani energią do dopingowania Białej Gwiazdy. Dodatkowo wypatrujcie Strefy firmy Orlen. To tylko niektóre z powodów, dla których zachęcamy do wcześniejszej wizyty na stadionie!

Uwaga! Wszystkie osoby, które nabyły abonamenty w sprzedaży zamkniętej (tj. do 13 lipca) prosimy o sprawdzenie swojego miejsca TUTAJ. Ponadto przypominamy o zajmowaniu swoich miejsc, które zostały przyznane przez klub w związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa, co umożliwi zajęcie wyznaczonych miejsc fanom posiadającym bilety.

Karnetowiczom przypominamy także o konieczności wyrobienia nowej Karty Kibica.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV