Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Zagłębiem

W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Białej Gwiazdy wybiegną na murawę stadionu przy R22, gdzie staną naprzeciw drużynie Zagłębia Lubin, inaugurując tym samym rozgrywki ligowe w sezonie 2021/2022. Z tej okazji przygotowaliśmy garść niezbędnych informacji, które pozwolą Wam skupić się wyłącznie na piłkarskich emocjach.


  • 26.07.2021r.
  • Redakcja

W związku z obostrzeniami, które obowiązują także podczas meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, kibice udający się na stadion zostaną rozlokowani z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Wszyscy fani proszeni są o stosowanie się do ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowania odstępów od innych fanów i nietworzenia grup.

Wybierając się na inauguracyjne spotkanie z Miedziowymi, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość. W celu uniknięcia kolejek, prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion. Bramy obiektu zostaną otwarte o godzinie 16.00.

Podczas wchodzenia na obiekt, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze. Na stadionie rozlokowane zostaną punkty sprzedaży pamiątek, które czynne będą również po ostatnim gwizdku. 

Bilety na mecz z Zagłębiem będzie można zakupić w kasach Strefy Kibica do końca pierwszej połowy poniedziałkowego meczu. Ponadto kibice cały czas mogą nabywać karnety. Po zakończeniu meczu z Miedzowymi wystartuje otwarta sprzedaż wejściówek na jublieuszowy mecz z SSC Napoli.

Uwaga! Fani, którzy zakupili karnety w sprzedaży zamkniętej zobowiązani są sprawdzić swoje miejsce tutaj. Z kolei kibice, którzy nabyli bilety w formie online na sektory C,D,E,F,G mogą wejść na stadion okazując wejściówkę w wersji elektronicznej.

Do zobaczenia przy R22!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV