Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Rakowem

W ramach 3. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Stadion Miejski im. Henryka Reymana będzie świadkiem piłkarskich emocji z udziałem zawodników krakowskiej Wisły oraz Rakowa Częstochowa, którzy w niedzielne popołudnie staną do walki o ligowe punkty. Za tej okazji przygotowaliśmy garść niezbędnych informacji, które pozwolą skupić się wyłącznie na boiskowych wydarzeniach.


  • 08.08.2021r.
  • Redakcja

W związku z obostrzeniami, które obowiązują także podczas meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, kibice udający się na stadion zostaną rozlokowani z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Wszyscy fani proszeni są o stosowanie się do ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowania odstępów od innych fanów i nietworzenia grup.

Wybierając się na spotkanie z Medalikami, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość. Bilety na mecz z Rakowem i karnety będzie można zakupić w kasach Strefy Kibica do końca pierwszej połowy poniedziałkowego meczu lub za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. W celu niknięcia kolejek, prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion. Bramy obiektu zostaną otwarte o godzinie 15.30. 

Właśnie od godziny 15.30 w okolicach foodtrucków na parkingu za sektorem C spotkać będzie można zawodników wiślackiej sekcji Amp footballu, z którymi będzie można zmierzyć się w piłkarskich konkurencjach lub po prostu porozmawiać i dowiedzieć się więcej o tej odmianie piłki nożnej. 

Podczas wchodzenia na obiekt, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze. Na stadionie rozlokowane zostaną punkty sprzedaży pamiątek, które czynne będą również po ostatnim gwizdku.

Uwaga! Fani, którzy zakupili karnety w sprzedaży zamkniętej zobowiązani są sprawdzić swoje miejsce TUTAJ. Z kolei kibice, którzy nabyli bilety w formie online na sektory C,D,E,F,G, mogą wejść na stadion okazując wejściówkę w wersji elektronicznej.

Do zobaczenie przy R22!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV