Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Pogonią

W niedzielne popołudnie Stadion Miejski im. Henryka Reymana będzie świadkiem kolejnych piłkarskich emocji z udziałem Wiślaków, którzy w ramach 9. serii gier podejmą przy R22 drużynę Pogoni Szczecin. Dla wszystkich kibiców, którzy tego dnia zasiądą na trybunach przygotowaliśmy garść niezbędnych informacji.


  • 25.09.2021r.
  • Redakcja

W związku z obostrzeniami, które obowiązują także podczas meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, kibice udający się na stadion zostaną rozlokowani z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Wszyscy fani proszeni są o stosowanie się do ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowania odstępów od innych kibiców i nietworzenia grup.

Wybierając się na spotkanie z Portowcami, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość. W celu uniknięcia kolejek, prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion. Bramy obiektu zostaną otwarte o godzinie 15.30. Przypominamy, że bilety na mecz z Pogonią i karnety będzie można zakupić w kasach Strefy Kibica od godziny 10.00 do końca pierwszej połowy niedzielnego meczu lub za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. Po klubowe gadżety zapraszamy z kolei do Wiślackiego Świata, który w niedzielę czynny będzie od 14.00 do pół godziny po zakończeniu spotkania.

Tradycyjnie zachęcamy również do wcześniejszego przybywania na stadion, gdzie znajdziecie liczne atrakcje zlokalizowane na parkingu od strony ulicy Reymonta. Na głodnych piłkarskich wrażeń (i nie tylko)  czekać będą foodtrucki wypełnione pysznym jedzeniem, które dostarczą niezbędnej energii do dopingowania Wiślaków. Z kolei spragnieni sportowych doznań będą mogli odwiedzić specjalnie przygotowaną Strefę firmy Orlen.

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego na murawie uhonorowani zostaną zawodnicy z wiślackiej sekcji Amp futbolu, którzy na niedawno zakończonych Mistrzostwach Europy sięgnęli wraz z reprezentacją Polski po brązowy medal.

Uwaga! Wszystkie osoby, które nabyły abonamenty w sprzedaży zamkniętej (tj. do 13 lipca) prosimy o sprawdzenie swojego miejsca TUTAJ. Ponadto przypominamy o zajmowaniu swoich miejsc, które zostały przyznane przez klub w związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa, co umożliwi zajęcie wyznaczonych miejsc fanom posiadającym bilety.

Karnetowiczom przypominamy także o konieczności wyrobienia nowej Karty Kibica.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV