Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z ŁKS-em Łódź

Ostatni mecz Wisły Kraków na własnym stadionie zakończył się wygraną podopiecznych trenera Macieja Stolarczyka nad Górnikiem Zabrze. W 5. serii gier do Krakowa przyjedzie drużyna ŁKS-u Łódź. Zestawiliśmy dla Was kilka informacji, które pomogą Wam przygotować się do meczu, który odbędzie się już w najbliższy piątek o godzinie 20.30.


  • 15.08.2019r.
  • Redakcja

Wybierając się na stadion, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość - znacznie usprawni to przejście przez bramki i wejście na trybunę.


Oddajemy także do Waszej dyspozycji dwa depozyty, które zlokalizowane są obok sklepu Wiślacki Świat, a także tuż przy narożniku F, gdzie usytuowany jest Sektor Rodzinny Frugo.


UWAGA! Na terenie całego obiekcie obowiązuje zakaz palenia papierosów zwykłych i elektronicznych. Jest to możliwe wyłącznie w wyznaczonych strefach.


Pamiętaj także, że na stadionie jest bezsprzeczny zakaz posiadania ostrych narzędzi np. noży. Zabronione jest również używanie pirotechniki.


Informujemy także, że uruchomione zostaną dwa pociągi tramwajowe, które wykonają kursy na linii 73 w kierunku Nowego Bieżanowa P+R (około godziny 22:25, 10 minut po zakończeniu meczu) oraz w kierunku Kombinatu (3 minuty później).

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion przy Reymonta 22, by oszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów niezwiązanych z meczem. Mamy nadzieję, że pojawicie się przy R22 w dużej liczbie i głośno wesprzecie Białą Gwiazdę w walce o kolejne ligowe punkty!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację