Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Lechią

W 7. serii gier rodzimej Ekstraklasy piłkarskie emocje ponownie zawitają na Stadion Miejski im. Henryka Reymana, gdzie w niedzielne popołudnie Biała Gwiazda zmierzy swoje siły z zespołem Lechii Gdańsk. Dla wszystkich kibiców, którzy tego dnia pojawią się przy R22 przygotowaliśmy garść niezbędnych informacji.


  • 11.09.2021r.
  • Redakcja

W związku z obostrzeniami, które obowiązują także podczas meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, kibice udający się na stadion zostaną rozlokowani z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Wszyscy fani proszeni są o stosowanie się do ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowania odstępów od innych kibiców i nietworzenia grup.

Wybierając się na spotkanie z Biało Zielonymi, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość. W celu uniknięcia kolejek, prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion. Bramy obiektu zostaną otwarte o godzinie 13.00. Przypominamy, że bilety na mecz z Lechią i karnety będzie można zakupić w kasach Strefy Kibica od godziny 10.00 do końca pierwszej połowy niedzielnego meczu lub za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. Po klubowe gadżety zapraszamy z kolei do Wiślackiego Świata od godziny 11.00 do zakończenia meczu.

Zachęcamy również do wcześniejszego przybywania na stadion, gdzie tradycyjnie czekać na Was będą liczne atrakcje. Na parkingu od strony ulicy Reymonta pojawią się foodtrucki z pysznym jedzeniem, które dostarczą Wam niezbędnej energii do dopingowania Wiślaków. Wypatrujcie również pełnego wrażeń miasteczka przygotowanego wspólnie przez firmę Orlen oraz Akademię Piłkarską Wisły Kraków. Z kolei wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w akcji krwiodawstwa i oddać życiodajny płyn w przystosowanym do tego autobusie.

Ponadto kibice będą mogli wspomóc podopiecznego Fundacji „Wygrajmy Siebie” - Olka - przekazując datki na zbiórkę, która przeprowadzona będzie od godziny 13.00 do zakończenia spotkania na wszystkich trybunach Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana.

Uwaga! Wszystkie osoby, które nabyły abonamenty w sprzedaży zamkniętej (tj. do 13 lipca) prosimy o sprawdzenie swojego miejsca TUTAJ. Ponadto przypominamy o zajmowaniu swoich miejsc, które zostały przyznane przez klub w związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa, co umożliwi zajęcie wyznaczonych miejsc fanom posiadającym bilety.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV