Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Koroną Kielce

Czas na 23. serię gier w rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasy. Tym razem podopiecznym trenera Artura Skowronka przyjdzie się zmierzyć na własnym obiekcie z drużyną Korony Kielce. Tradycyjnie przed meczem przygotowaliśmy dla Was kilka niezbędnych informacji.


  • 21.02.2020r.
  • Redakcja

Wybierając się na stadion, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość - znacznie usprawni to przejście przez bramki i wejście na trybunę.


Oddajemy także do Waszej dyspozycji dwa depozyty, które zlokalizowane są obok sklepu Wiślacki Świat, a także tuż przy narożniku F, gdzie usytuowany jest Sektor Rodzinny Frugo.


UWAGA! Na terenie całego obiekcie obowiązuje zakaz palenia papierosów zwykłych i elektronicznych. Jest to możliwe wyłącznie w wyznaczonych strefach.


Pamiętaj także, że na stadionie jest bezsprzeczny zakaz posiadania ostrych narzędzi np. noży. Zabronione jest również używanie pirotechniki.

Wszystkich sympatyków Białej Gwiazdy zachęcamy do wcześniejszego przybycia na Reymonta 22. Pozwoli to skupić swoją uwagę wyłącznie na emocjach związanych z bardzo ważnym meczem z kielecką Koroną. Mamy nadzieję, że w dużej liczbie zjawicie się na stadionie i będziecie dopingować naszych zawodników od pierwszej do ostatniej minuty.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację