Wszyscy na Legię!

Choć nie możemy wszyscy razem spotkać się na stadionie, by wspólnym dopingiem ponieść Wiślaków do zwycięstw, nadal możemy pokazywać, że nasze serca są niebiesko-biało-czerwone i biją w rytm wiślackiego hymnu. Wspólnie pokazaliśmy wiślacką siłę, wykupując komplet, a nawet i więcej, wirtualnych biletów na Derby Krakowa. Jesteśmy przekonani, że także i kolejne wyzwanie nie będzie dla Was problemem! Ponownie możemy zrobić coś wyjątkowego – zapełnić wirtualny stadion, pobijając rekord na mecz z Legią Warszawa!


  • 07.12.2020r.
  • Redakcja

202. Derby Krakowa były szczególne z przynajmniej jednego powodu – po raz kolejny okazało się, że dla Wiślaków nie ma nic niemożliwego. Frekwencja na wirtualny wyjazd na stadion przy ul. Kałuży przekroczyła oczekiwania i liczba uczestniczących kibiców przewyższyła liczbę dostępnych na sektorze gości miejsc! Teraz przed piłkarzami i przed wszystkimi Wiślakami kolejny ważny test. W sobotę 12 grudnia przy Reymonta stawi się drużyna stołecznej Legii. Mecz budzący tak wiele emocji wymaga wyjątkowej otoczki, dlatego wspólnie podejmujemy wyzwanie – ponowne zapełnienie wirtualnego stadionu i pobicie rekordu wirtualnych biletów!

Stojące przed nami wyzwanie wymaga mobilizacji całej Wiślackiej Rodziny. Każdy może dołączyć do akcji i zająć miejsce na wirtualnym stadionie, dzięki czemu Wiślacy jeszcze wyraźniej będą mogli odczuć wsparcie stojących za nimi kibiców. Jak włączyć się w bicie rekordu? Wystarczy wejść na stronę i nabyć bez limitu bilet-cegiełkę o wartości 19,06 złotych lub pakiet odpowiadający kolorom: niebieski, biały, czerwony i złoty.

Każdy może dołączyć do akcji! Również posiadacze karnetów na sezon 2020/2021 oraz rundę jesienną 2020 mogą walnie przyczynić się do osiągnięcia celu! Przekazując środki należne za mecze rozegrane bez udziału publiczności na zakup wirtualnych biletów mogą pokazać ogromne wsparcie dla klubu, a sama dobrowolna rezygnacja z rekompensaty w postaci zwrotu środków jeszcze dobitniej świadczyć będzie o ich przywiązaniu do klubu.  

Dołączając do akcji, karnetowicze otrzymują liczbę biletów adekwatną do kwoty, która przysługuje im w ramach rekompensaty, dzięki czemu licznik sprzedanych biletów znacząco wzrośnie! Dodatkowo każdy z nich otrzyma kalendarz B1 z podpisami naszych zawodników na rok 2021. 

Gwarantujemy wysyłkę pakietów na terenie Polski, dostawa za granicę jest dodatkowo płatna. UWAGA! Termin realizacji - ze względu na produkcję nagród - wynosi około 14 dni roboczych.

Wszyscy na #WISLEG!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację