Wisła Kraków w nowym sezonie z większym wsparciem TEXOM!

W rozpoczętym sezonie 2022/2023 Wiśle Kraków wciąż towarzyszyć będzie TEXOM Sp. z o.o., który poszerza współpracę z klubem. Oznacza to, że logo Oficjalnego Sponsora widnieć będzie na spodenkach meczowych pierwszej drużyny, co podkreśla zaangażowanie i wsparcie płynące ze strony firmy specjalizującej się w generalnym wykonawstwie.


  • 21.07.2022r.
  • Redakcja

TEXOM - mająca siedzibę w Krakowie - to polska firma, której główną domeną są roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa. Spółka realizuje projekty w ramach budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej, a także budynków objętych ochroną konserwatorską. Przedsiębiorstwo działające na terenie całego kraju w swoim portfolio posiada m.in. baseny, hale sportowe, magazynowe i produkcyjne czy szkoły. Fundament działalności stanowi wieloletnie doświadczenie wspólników, czyli osób mających rozbudowane zdolności menedżerskie oraz uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji w budownictwie.
TEXOM zadaniowo podchodzi do otrzymywanych zleceń, przywiązując ogromne wagę do szczegółów i do zadowolenia klientów.

Sponsor Wisły Kraków mocno angażuje się w życie społeczne, włączając się w liczne akcje charytatywne i wspierając rozwój polskiego sportu na poziomie profesjonalnym i amatorskim. W środowisku piłkarskim TEXOM stał się marką rozpoznawaną dzięki zaangażowaniu w funkcjonowanie Wisły Kraków (Oficjalny Sponsor), TEXOM Sokół Sieniawa (Sponsor Tytularny), Wisłoka Dębica (Sponsor Strategiczny), Błażowianka Błażowa (finansowanie), CWKS Resovia Rzeszów (Sponsor Strategiczny), TEXOM Stal Rzeszów (Sponsor Tytularny - żuzel), Wilki Krosno (żuzel), a także sponsoring Tobiasza Musielaka (żużlowiec), Pawła Miesiąca (żużlowiec) i OCR TEAM Dębica (bieg z przeszkodami).

TEXOM Sp. z o.o. obok reklamy na spodenkach meczowych pierwszego zespołu pojawi się również na odzieży treningowej zawodników i sztabu, na terenie ORLEN OIL Centrum Treningowego, na ściankach do wywiadów, na ławkach rezerwowych stadionu przy R22, a reklamy 3D zostaną wyeksponowane za każdą z bramek. Przedstawiciele firmy korzystać będą także z jednego ze Skyboxów.

Debiut logo na spodenkach Białej Gwiazdy przypadnie na spotkanie z Resovią Rzeszów - wspieraną także przez Sponsora Wisły. Derby TEXOMU już w piątek 22 lipca. Niech wygra lepszy!

Dziękujemy, że jesteście z nami! To dla nas nieocenione wsparcie!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV