Wisła Kraków uświetni jubileusz Glinika Gorlice

Sobota 9 października zapowiada się emocjonująco dla kibiców GKS-u Glinika Gorlice, który świętuje 100-lecie istnienia. Na obiekcie przy ulicy Sienkiewicza 15 zawita pierwsza drużyna Wisły Kraków, aby uświetnić jubileusz Biało-Niebieskich. Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na godzinę 12.00.


  • 28.09.2021r.
  • Redakcja

GKS Glinik Gorlice został założony w 1921 roku. Aktualnie zawodnicy reprezentujący barwy klubu rywalizują na szczeblu IV ligi grupy małopolskiej wschód, zajmując po dziewięciu seriach gier 5. miejsce z dorobkiem 19 punktów. W przeszłości z Glinikiem jako zawodnik związany był współwłaściciel Wisły Kraków - Jarosław Królewski. Inicjatywę organizacji meczu pokazowego z Białą Gwiazdą wsparła także firma dobrze znana przy R22 - Nowak-Mosty.

Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje skierowane do dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Cena wejściówki wynosi 20 zł (w cenie kiełbasa z grilla i okolicznościowa smycz), dzieci do lat 12 wchodzą za darmo.

Spotkanie będzie można śledzić na żywo za pośrednictwem transmisja, która dostępna będzie na kanale Wisły Kraków na YouTube.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV