Startuje II tura sprzedaży karnetów VIP!

Inauguracja wiosennej części rozgrywek PKO BP Ekstraklasa już za nami. Biała Gwiazda powróciła do ligowych zmagań z przytupem, pewnie zdobywając trzy punkty. Mimo tego, że pierwszy mecz już rozegrany, wciąż nabyć można karnet VIP Wiosna 2020 i zapewnić sobie prestiżowe miejsce z najlepszą widocznością na stadionie, aby do końca sezonu móc śledzić z bliska poczynania Białej Gwiazdy w komfortowych warunkach.


  • 11.02.2020r.
  • Redakcja

We wtorek, 11 lutego, o godzinie 11.00 startuje II tura sprzedaży karnetów na rundę wiosenną 2020 do stref Maxfliz VIP Gold i VIP Silver, które nabywać można w Dziale Sprzedaży VIP zlokalizowanym na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana (pierwsze piętro nad Strefą Kibica) oraz za pośrednictwem Partnershopu (przycisk poniżej) lub strony eventim.pl. Kupując karnet VIP dołączasz do ekskluzywnego grona kibiców Białej Gwiazdy!

Strefa VIP na stadionie Wisły Kraków to miejsce dla wymagających kibiców, którzy lubią celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także przestrzeń dla biznesu i warty uwagi punkt na mapie Krakowa, w którym można w ciekawy sposób spędzać czas.

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się Strefa Maxfliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń, z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już na 2 godziny przed meczem. Na kibiców, którzy wybiorą się na mecz do tej strefy czeka wygodny fotel ze znakomitą widocznością na murawę oraz możliwość spotkania z piłkarzami Białej Gwiazdy po meczu. Strefa Gold to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji o Strefie Maxfliz VIP Gold znajdą Państwo TUTAJ.

Loża VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewniony wygodny fotel i dobrą widoczność na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat Strefy VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.

Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP.

Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:
poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica.

Dojazd do Strefy VIP od ulicy Reymonta (pomiędzy starą a nową halą Wisły) lub od ulicy Chodowieckiego.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację