Sprzedaż biletów na pierwszy mecz sezonu wystartowała!

Wszyscy czekaliśmy na ten moment naprawdę długo - start sezonu 2021/2022 PKO Bank Polski Ekstraklasy i powrót Białej Gwiazdy do gry już nie przy pustych trybunach, ale przed wiślacką publicznością. Na początek ligowych rozgrywek pod Wawelem zamelduje się zespół Zagłębia Lubin. Będzie to pierwsza okazja, by zobaczyć zespół Adriána Guľi w walce o punkty, dlatego nie może Was tam zabraknąć!


  • 20.07.2021r.
  • Redakcja

Bilety na mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, który zostanie rozegrany w poniedziałek 26 lipca o godzinie 18.00, można nabywać od wtorku 20 lipca od godziny 10:30 w kasach Strefy Kibica oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl. Sprzedaż prowadzona jest w oparciu o wytyczne dotyczące organizacji meczów z udziałem 50 procent publiczności (ze sprzedaży wyłączone są sektory B11, B12, D11, D12, G2, G3, G4, H11, a sektory E11 i E12 przeznaczone są dla grup szkolnych, tak jak w ubiegłych latach). Sprawdź więcej informacji na temat Sektora Szkolnego

Dodatkowo, warto pamiętać o trwającej cały czas sprzedaży karnetów Sezon 2021/2022 oraz Jesień 2021. W związku z nią część miejsc na sektorach A21, D22, E13, E14, E23, E24, F24 i H23 została przeznaczona wyłącznie do sprzedaży abonamenetów. Sprawdźcie TUTAJ, jakie korzyści płyną z posiadania karnetu.

Cennik biletów na domowe mecze Białej Gwiazdy w sezonie 2021/2022:

Ceny biletów w kasach Strefy Kibica w dniu meczu będą wyższe o 5 złotych.

Kupno biletu dla dziecka do 13. roku życia musi odbywać się w ramach jednej transakcji - wraz z zakupem biletu dla rodzica bądź opiekuna.

Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (26 lipca) o godzinie 18.45 lub w momencie wyczerpania się puli wejściówek.

Do zakupu wejściówki na domowe mecze Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica. Wszystkie Karty Kibica, które utraciły lub utracą ważność w okresie od 01.03.2020 roku do 31.07.2021 roku zostały przedłużone automatycznie do końca sierpnia 2021 roku. Kolejnego przedłużenia można będzie dokonać w późniejszym terminie.

Zakupiony bilet można pobrać ze strony internetowej, a następnie wydrukować lub zapisać na telefonie i okazać przy wchodzeniu na stadion (opcja ta nie dotyczy trybuny A i H, kibice tam zasiadający muszą wydrukować swoją wejściówkę lub mieć ją zapisaną na Karcie Kibica.). 

Wszystkie osoby, które zakupiły karnet na etapie przedłużenia, proszone są o sprawdzenie swojego nowego miejsca na stronie biletowej.

Uwaga! Podczas wchodzenia na stadion, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze.

Ponadto wszyscy kibice proszeni są o stosowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowanie min. 2-metrowych odstępów od innych fanów i nietworzenie grup.

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW DOSTĘPNY JEST TUTAJ.

Uwaga! W przypadku decyzji administracyjnych może nastąpić zmiana miejsc wcześniej zakupionych biletów!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację