Skompletuj swoją Drużynę 115-lecia Wisły Kraków

Jubileuszowy rok 2021 upłynie przy Reymonta pod znakiem szczególnych wydarzeń przygotowanych z myślą o wszystkich kibicach Wisły Kraków. Jednym z pomysłów na uczczenie tego specjalnego czasu jest wybór Drużyny 115-lecia, czyli piłkarzy, którzy grając w koszulce z białą gwiazdą na piersi na stałe wpisali się do historii krakowskiego klubu. 


  • 18.06.2021r.
  • Redakcja

Wyjątkową i szczególną ideą, która przyświeca organizacji obchodów 115-lecia istnienia Wisły Kraków na piłkarskiej mapie Polski jest przede wszystkim zadbanie o pamięć tych, którzy reprezentowali Białą Gwiazdę, walcząc i zostawiając na boisku serca oraz zdrowie. Przez wszystkie te lata oglądaliśmy przy Reymonta setki wspaniałych zawodników, dzięki którym mogliśmy przeżywać wielkie emocje, skakać z radości po strzelonych golach i odniesionych sukcesach oraz emocjonować się udziałem ukochanej drużyny w europejskich pucharach, gdzie stawała w szranki z topowymi zespołami.  

Wybory Drużyn 115-lecia są hołdem dla nich - wiślackich legend. Kilkanaście lat temu wspólnie mieliśmy możliwość wyboru drużyny na 100-lecie istnienia klubu, jednak tym razem pragniemy również przypomnieć sylwetki piłkarzy z nieco odleglejszych czasów. Z tego też powodu postanowiliśmy, że wybrane zostaną dwie „jedenastki” - drużyna Retro i drużyna Złotej Ery Bogusława Cupiała (za datę graniczną przyjmujemy sezon 1996/1997). 

Dołącz do obchodów 115-lecia Białej Gwiazdy i zagłosuj na swoje Legendy!  

Po szczegóły dotyczące akcji oraz samego głosowania zapraszamy na dedykowaną stronę WWW.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV