Ruszyła II tura sprzedaży karnetów Wiosna 2020!

Pierwsze spotkanie rundy wiosennej 2020 już za nami - Wiślacy zwycięsko zainaugurowali ten etap ligowych rozgrywek, a kibice licznie stawili się na stadionie, by wspierać zespół w marszu w górę tabeli. Nie jest jednak za późno, by zaopatrzyć się w karnet Wiosna 2020! II tura sprzedaży właśnie wystartowała!


  • 10.02.2020r.
  • Redakcja

„Nigdy nie zginie” - to słowa kapitana zespołu Jakuba Błaszczykowskiego, pod którymi podpisują się obiema rękami pozostali zawodnicy, co udowodnili już wielokrotnie w ostatnich miesiącach. Pokazali też, że słowa te są ciągle aktualne, pokonując w ubiegły weekend wyżej notowanego rywala z Białegostoku. Na wszystkich sympatyków Białej Gwiazdy wciąż czekają wielkie emocje oraz dwa mecze z kategorii TOP, przy R22 zameldują się bowiem m.in. tacy rywale, jak Lech Poznań czy Legia Warszawa. Nadszedł czas na kontynuowanie wykonanej pracy i walkę o jak najwyższe miejsce! Podopieczni trenera Artura Skowronka potrzebują Waszego wsparcia z trybun podczas każdego domowego spotkania!

Karnety można nabyć już od 170 zł (ulgowy)245 zł (normalny). Niezmiennie karnety wraz ze zniżką wyłącznie w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ (Sektor F) oraz weterani (Sektor A11).

Kupno karnetu to za duży wydatek? Nie ma problemu! Teraz przy zakupie abonamentu możesz skorzystać z wygodnych rat PayU! Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Podobnie jak w przypadku poprzednich kampani karnetowych także i tym razem w sprzedaży dostępne są również BONY KARNETOWE, które nabyć możecie za pośrednictwem strony prawdziwa.wisla.krakow.pl!

UWAGA! Do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica!

Nie masz jeszcze Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ! Dzięki Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 2% zwrotu! Nie zapomnij również, że pieniądze, które zgromadzisz na swoim koncie cashback możesz przekazać na konto Klubu! Więcej na stronie cashback.wisla.krakow.pl!

 

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację