Rusza sprzedaż karnetów Wiosna 2023 i biletów na mecz #WISRES

Piłkarską wiosnę czas zacząć! W piątek 10 lutego o godzinie 20.30 zawodnicy Białej Gwiazdy zainaugurują ligowe granie w 2023 roku, podejmując przy Reymonta drużynę Resovii Rzeszów. Sprzedaż karnetów Wiosna 2023 oraz biletów online i dystrybucja stacjonarna na tę potyczkę rozpocznie się we wtorek 7 lutego 2023 roku o godzinie 16.00. Do zobaczenia w naszym Domu!


  • 06.02.2023r.
  • Redakcja
  • Ewka

Karnety Wiosna 2023 oraz bilety na mecz z Resovią Rzeszów, który zostanie rozegrany w piątek 10 lutego o godzinie 20.30, będzie można nabywać od wtorku 7 lutego 2023 roku od godziny 16.00. Sprzedaż obejmie trybunę C i sektory E11-E16.

Modernizacja Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie - związana z planowanym przeprowadzeniem III Igrzysk Europejskich, które na przełomie czerwca i lipca 2023 roku odbędą się w Krakowie i w Małopolsce - wpłynęła na organizację dnia meczowego, która w dotychczasowej formule stała się niemożliwa ze względu na wyłączenie z użytkowania poszczególnych trybun. Klub złożył wszelką potrzebną dokumentację w celu zapewnienia kibicom jak największej liczby dostępnych aktualnie miejsc obejmujących sektory E11-E16 oraz trybunę C. 

W związku z organizacją meczów domowych dojście do sektorów E11-E16 odbywać się będzie poprzez kołowroty usytuowane przy trybunie F oraz sektorze G1. Prace remontowe uniemożliwiają korzystanie przez kibiców z holów wewnętrznych trybuny E wraz z umiejscowionym tam zapleczem sanitarno-gastronomicznym, które tymczasowo zlokalizowane zostaną przy kołowrotach od strony Alei 3-ego Maja oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Official Fanshop od strony ulicy Reymonta. Dodatkowo na trybunie E do dyspozycji fanów znajdzie się sześć mniejszych punktów cateringowych.

Przypominamy, że wejście na trybunę C odbywać się będzie w sposób niezmieniony, a kibice będę mogli z umiejscowionego w jej wnętrzu zaplecza sanitarno-gastronomicznego.

Cennik biletów na mecz #WISRES:

Cennik karnetów Wiosna 2023:

Informacje dla karnetowiczów:
- Pamiętaj o zmianie miejsca, które będzie gwarancją uczestnictwa w domowych meczach Wisły Kraków;
- Klub nie przydziela automatycznie miejsc!
- Wiesz, że nie będzie Cię na meczu? Zwolnij swoje miejsce i daj szansę obejrzeć spotkanie innym osobom! Od wtorku 7 lutego 2023 roku istnieje możliwość zwolnienia miejsca dla wszystkich karnetowiczów.

Bilet zakupiony stacjonarnie w kasie będzie każdorazowo droższy o 5 zł.

Przypominamy o nowej kategorii cenowej, która wydzielona została dla dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia.

Informacje dla posiadaczy karnetów Sezon 2022/2023 i Wiosna 2023 dostępne są TUTAJ.

Wiślaczko, Wiślaku! Do zobaczenia przy R22!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV