Rusza sprzedaż biletów na mecz z Koroną Kielce

Wiślacy udanie zainaugurowali rundę wiosenną, odnosząc pewne zwycięstwo nad drużyną Jagiellonii Białystok. Na kolejnego rywala, który zagości na R22 trzeba będzie poczekać do niedzieli, 23 lutego, kiedy to do Krakowa przyjedzie Korona Kielce. Sprzedaż biletów na to spotkanie startuje dzisiaj, 12 lutego, o godzinie 11.00.

 


  • 12.02.2020r.
  • Redakcja

W ramach 23. kolejki ligowych zmagań Wisła Kraków podejmie u siebie zespół z Kielc. Pierwszy gwizdek w tym spotkaniu zaplanowano na niedzielę, 23 lutego, na godzinę 15.00.

Bilety na mecz Wisła Kraków - Korona Kielce można nabywać od środy, 12 lutego, od godziny 11.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”. Wejściówki na mecze Białej Gwiazdy nabywać można także na portalach KupBilet.pl i ebilet.pl oraz w wybranych punktach Kolporter oraz w salonach Empik.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Posiadanie Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.

Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona!

Dodatkowo, warto pamiętać o trwającej nadal sprzedaży karnetów Wiosna 2020. Sprawdź, jakie korzyści płyną z zakupu karnetu.

Bilety na mecz z Koroną w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00, sobota w godzinach 11.00-16.00;
- w dniu meczu z Koroną (niedziela, 23 lutego) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu (warunkiem jest dostępność biletów).

Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (23 lutego) o godzinie 15.45 (warunkiem jest dostępność biletów).

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację