Restauracja Giewont Sponsorem Meczu z Lechią!

Restauracja Giewont, która niedawno zasiliła grono Oficjalnych Partnerów 13-krotnego mistrza Polski, zwiększyła swoje zaangażowanie i została Sponsorem Meczu z Lechią Gdańsk.  

 


  • 09.09.2021r.
  • Redakcja

Giewont to nowo powstała restauracja zachwyca nie tylko wyszukanym menu, które łączy lokalną podhalańską tradycję z francuskimi technikami kulinarnymi, ale i widokiem skierowanym w stronę Giewontu, co razem tworzy nieprzeciętną całość. Sam budynek, aranżacja wnętrz z dbałością o każdy szczegół czy imponujący taras zostały zaprojektowane tak, aby spotęgować przyjemne doznania odwiedzających Giewont Maison De Cuisine.  

Wyjątkowości temu miejscu dodają także odrębne pokoje - VIP ROOM - dedykowane osobom chcącym w kameralnych warunkach delektować się daniami, a także CIGAR ROOM, w którym goście mogą znaleźć chwilę wytchnienia, zanurzając się w obłokach dymu kubańskich cygar. Logo Sponsora będzie eksponowane podczas meczu z Lechią Gdańsk na nośnikach reklamowych, materiałach promujących spotkanie oraz w komunikacji skierowanej do kibiców.   

Dziękujemy za rosnące wsparcie!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV