„R22azem w domu”: rusza wirtualny stadion!

W środę o godzinie 19.06 Wisła Kraków otworzyła bramy wirtualnego stadionu! W dobie pandemii koronawirusa Sympatycy Białej Gwiazdy nie mogą dopingować swoich idoli z poziomu trybun, ale mogą znów udowodnić swoją siłę, nabywając bilety-cegiełki i jednocząc się R22azem w domu przed telewizorami.


  • 27.05.2020r.
  • Redakcja

W ostatnich tygodniach nasza rzeczywistość znacznie się zmieniła. Obecna sytuacja uniemożliwia przeżywania piłkarskich emocji na żywo, na stadionie. Nie oznacza to jednak, że nie możemy wspierać naszych idoli! Zjednoczmy się przed telewizorami i wspólnymi siłami dopingujmy Wiślaków „R22azem w domu”. Śledzenie meczu na kanapie sprawia, że na chwilę wrócą sentymentalnie lata, w których wyniki spotkań sprawdzaliśmy w Telegazecie, a sportowe starcia w 4K były tylko odległym marzeniem. W nawiązaniu do tamtych momentów przypominamy w naszej komunikacji właśnie lata 90-te, w których królowały strony Teletekstu.

Zasiądźmy więc wraz ze znajomymi, rodziną czy drugą połówką na wirtualnym stadionie! Obecnie przyjdzie nam dopingować Wiślaków w domu, ale nasze serca będą oczywiście w naszym drugim domu - przy R22!

Koszt jednego biletu-cegiełki wynosi 19,06 złotych, ale każdy Sympatyk będzie mógł zakupić dowolną liczbę tak, aby wspólnie zapełnić wirtualny stadion. Premierowe spotkanie, na które pojawią się wirtualne wejściówki, to wyjazdowa rywalizacja z Piastem. W pierwotnym terminie do Gliwic udać się miała pokaźna grupa Fanów, którzy tym razem będą mogli w symboliczny sposób wspierać Białą Gwiazdę w walce o ligowe punkty.

Kolejne spotkanie, na które dostępne będą bilety-cegiełki, to hitowe starcie z warszawską Legią oraz z Rakowem Częstochowa. Potyczki z Wojskowymi zawsze niosły ze sobą ogromne emocje, a trybuny stadionu wypełniały się do ostatniego wolnego miejsca. Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie, a cała wiślacka społeczność po raz kolejny pokaże swoje przywiązanie do Klubu i zapełni także wirtualną arenę!

Aby nabyć wirtualny bilet, przejdź na stronę r22.wisla.krakow.pl, a po zalogowaniu się wybierz interesującą Cię liczbę biletów.

Chcesz spersonalizować swój bilet?
1) Wejdź na R22.wisla.krakow.pl;
2) Zaloguj się;
3) Wybierze zakładkę „sprawdź swoje bilety”;
4) Wpisz imię w odpowiednią rubrykę!

Po raz kolejny możemy pokazać jedność Białej Gwiazdy. Wisła w tym trudnym dla całej społeczności czasie potrzebuje Twojego wsparcia. Otrzymana darowizna to bez wątpienia ogromny kredyt zaufania, który pomoże nam w realizacji kolejnych projektów. Mamy nadzieję, że nadchodzące mecze będą obfitowały w efektowne bramki i piękne akcje, a już niedługo R22azem spotkamy się w prawdziwym domu - na naszym stadionie.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację