Pakiety biletów na mecze z Radomiakiem i Termaliką

Czternaście ligowych kolejek już za nami. Zgodnie z oficjalnym terminarzem PKO Bank Polski Ekstraklasy do końca roku Biała Gwiazda ma do rozegrania na własnym stadionie jeszcze dwa spotkania. To doskonałe okazje, by móc okazać wsparcie i zobaczyć zespół Wisły Kraków w akcji przy Reymonta, dlatego z myślą o wszystkich kibicach przygotowaliśmy specjalny pakiet biletów na spotkania z Radomiakiem Radom oraz Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. 


  • 18.11.2021r.
  • Redakcja

Pakiety biletów na mecz Wisła Kraków - Radomiak Radom oraz Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza można nabywać od czwartku 18 listopada w kasach Strefy Kibica oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl. Sprzedaż prowadzona jest w oparciu o wytyczne dotyczące organizacji meczów z udziałem 50 procent publiczności (ze sprzedaży wyłączone są sektory B11, B12, D11, D12, G2, G3, H11, a sektory E11 i E12 przeznaczone są dla grup szkolnych, tak jak w ubiegłych latach).
  
Cennik pakietów na mecze Białej Gwiazdy z Radomiakiem Radom i Bruk-Betem Termaliką Nieciecza: 


 
Kupno pakietu dla dziecka do 13. roku życia musi odbywać się w ramach jednej transakcji - wraz z zakupem pakietu dla rodzica bądź opiekuna. 

Sprzedaż pakietów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu z Radomiakiem Radom (26 listopada) o godzinie 21.15 lub w momencie wyczerpania się puli wejściówek. 
 
Do zakupu wejściówki na domowe mecze Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.

Jednocześnie wszystkim Wiślakom i Wiślaczkom przypominamy, że z dniem 31 sierpnia 2021 roku wygasła ważność przedłużonych automatycznie przez klub Kart Kibica. Fani, których Karty Kibica wygasły i do tej pory nie wyrobili nowych, proszeni są o dokonanie tego w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w godzinach jej pracy.
 
Zakupiony pakiet biletów można pobrać ze strony internetowej, a następnie wydrukować lub zapisać na telefonie i okazać przy wchodzeniu na stadion (opcja ta nie dotyczy trybuny A i H, kibice tam zasiadający muszą wydrukować swoje wejściówki lub mieć je zapisane na Karcie Kibica).  
 
Wszystkie osoby, które zakupiły karnet na etapie przedłużenia, proszone są o sprawdzenie swojego nowego miejsca na stronie biletowej lub w systemie weryfikacji biletów.

Osoby, które nabyły już wejściówki na mecz z Radomiakiem, będą mogły zakupić bilet na spotkanie z Bruk-Bet Termalicą z 50% zniżką. Można tego dokonać wyłącznie w kasie Strefy Kibica.
 
Uwaga! Podczas wchodzenia na stadion, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze. 

Ponadto wszyscy kibice proszeni są o stosowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowanie min. 2-metrowych odstępów od innych fanów i nietworzenie grup. 
 
REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW DOSTĘPNY JEST TUTAJ
 
Uwaga! W przypadku decyzji administracyjnych może nastąpić zmiana miejsc wcześniej zakupionych biletów!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV