Nowe oblicze Loży Prezydenckiej!

Wrześniową przerwę między meczami domowymi Białej Gwiazdy wykorzystaliśmy na przygotowanie nowej aranżacji Loży Prezydenckiej, która ujrzy światło dzienne w niedzielę 29 września. Centralna cześć Trybuny Stadionu im. Henryka Reymana w Krakowie zyskała nowe - ekskluzywne - oblicze dzięki sponsorom, którzy podjęli się realizacji przedsięwzięcia - firmom Maxfliz, Interior Commercial Space, Expander Integrator IT i E Interiors.


  • 29.09.2019r.
  • Redakcja

Loża Prezydencka to przestrzeń, w której podczas meczów spotykają się nie tylko osoby związane biznesowo z Klubem, ale także zasłużone dla Wisły Kraków. Poza możliwością przeżywania piłkarskich emocji, Strefa ta jest również idealnym miejscem do organizacji okazjonalnych wydarzeń: spotkań czy konferencji. Przed remontem cyklicznie odbywały się w tej przestrzeni śniadania biznesowe, a także rozmaite eventy - także pozasportowe. Potencjał Loży oraz wzrastające potrzeby klientów wpłynęły na chęć podniesienia standardów i konkurencyjności Strefy na rynku pod kątem powierzchni do wynajęcia przez zewnętrzne podmioty.


Projekt i wykonanie całkowitej zmiany aranżacji Loży Prezydenckiej powstał ze współpracy firmami, które od lat wspierają Wisłę w poszczególnych przedsięwzięciach.Partner Wisły firma Maxfliz, dzięki której od przeszło dwóch lat z powodzeniem funkcjonuje na stadionie Strefa Maxfliz VIP Gold, poprzez zaangażowanie w projekt kontynuuje realizację strategii związanej z krakowskim Klubem. Pierwsze rozmowy na temat potrzeby zmian w Loży Prezydenckiej prowadzono w 2017 roku z właścicielem firmy Panem Piotrem Kurleto, który już wtedy wyraził chęć wsparcia inicjatywy. Maxfliz wykonał pierwszą koncepcję projektu Loży, która w późniejszym czasie ewaluowała do obecnej formy. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu kolejnego specjalisty - Pani Agaty Baczewskiej z firmy E Interiors. Wnętrze sali i łazienek tworzą meble, flizy, wyposażenie i dodatki dekoracyjne od firmy Maxfliz. Kilka elementów takich, jak stoliki kawowe, stoły, zabudowa baru i regał cateringowy zostały zaprojektowane z myślą o Wiśle Kraków i jej gościach.


Wykonania remontu podjął się Partner Wisły Kraków Interior Commercial Space, którego sympatycy Białej Gwiazdy mogą kojarzyć z innym projektem zrealizowanym w 2019 roku. Od kilku miesięcy klienci Klubu mogą korzystać także ze Skyboxów mieszczących się w Trybunie Wschodniej Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Nie byłoby to możliwe właśnie bez firmy Interior, która wówczas wyremontowała i wyposażyła tę przestrzeń, zostając jej Sponsorem. Poza modernizacją, dzięki zaangażowaniu Pana Marka Barana z Interior, zamontowany został między innymi nowy podwieszany sufit i elegancka wykładzina. Dodatkowo, pomalowano cały hol na pierwszym piętrze Trybuny Zachodniej, przez co przestrzeń przed Skyboxami zyskała nową świeżość.


Profesjonalną instalacją systemów audiowizualnych, teletechnicznych i elektrycznych zajmuje się firma Expander Integrator IT - kolejny Partner Wisły, który współpracuje z Klubem od ponad sześciu lat. Firma wprowadziła do Loży najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i system umożliwiający organizację wydarzeń na najwyższym poziomie. Podjęła się modernizacji instalacji elektrycznej i teletechnicznej. Przy udziale firm NEC i ESS Audio - dystrybutora m.in. marki JBL i AMX - Loża została wyposażona w nowe monitory, projektory, system nagłośnienia, jak również zaawansowany system sterowania multimediami, w tym oświetleniem efektowym.


Otwarcie Loży Prezydenckiej zaplanowano na dzień 29 września 2019 roku na godzinę 15.30. Mamy nadzieję, że wydarzenie poprzedzające wyjątkowy dla wiślackiej społeczności mecz derbowy będzie początkiem wspaniałych piłkarskich emocji.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV