„Nigdy nie zginie” w Galerii Bronowice

Pamiętacie sierpniowe spotkanie w Galerii Bronowice? Nasze wspomnienia z tego wydarzenia wciąż są żywe! Startując z nową kampanią karnetową, postanowiliśmy ponownie zaprosić Was do wzięcia udziału w evencie, który pomoże jeszcze bardziej zjednoczyć naszą wiślacką społeczność, bo to właśnie dzięki niej Wisła „Nigdy nie zginie”!


  • 14.01.2020r.
  • Redakcja

Sobota będzie doskonałą okazją, aby wybrać się do Galerii Bronowice, która w ten dzień zamieni się w wielką wiślacką strefę, i dobrze bawić się w gronie Wiślackiej Rodziny. Oczywiście, podczas takiego wydarzenia nie może zabraknąć najważniejszych aktorów piłkarskiego spektaklu - piłkarzy, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, zapytać o przygotowania do rundy wiosennej lub zgrupowanie w Turcji czy podpisać wiślackie gadżety, które dostępne będą na stoisku Wiślackiego Świata.

Co bardzo ważne, w tym dniu będzie można dołączyć do kampanii karnetowej „Nigdy nie zginie” i zaopatrzyć się w karnety na rundę wiosenną, pokazując tym samym, że podopieczni Artura Skowronka nadal mogą liczyć na wsparcie kibiców w kolejnej części sezonu.

Podczas wydarzenia, które rozpocznie się o godzinie 12.00 będziecie mogli skorzystać z przygotowanych dla Was atrakcji i wziąć udział w konkursach z nagrodami tak, by odpowiednio przygotować się i rozgrzać przed przybyciem zawodników o godzinie 16.00, którzy tuż przed wyjazdem na obóz chcieli spotkać się z fanami.

Na stoisku, które zlokalizowane będzie na I piętrze będziecie mieli możliwość, m.in.:
- spróbować swoich sił w wirtualnym pojedynku w FIFĘ,
- wziąć udział w interaktywnych grach,
- zrobić zdjęcie w fotobudce ze specjalnymi wiślackimi motywami,
- wziąć udział w konkursach na scenie.

Już dzisiaj opowiedz swojej rodzinie i znajomym o swoich planach na sobotę i przyjdź wraz z nimi do Galerii Bronowice, by pożegnać Wiślaków przed wyjazdem na obóz!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację