LV BET Sponsorem Meczu z Cracovią

Podczas najbliższych Derbów Krakowa, które zaplanowane zostały na sobotę 24 kwietnia, wsparcie naszego Sponsora Głównego będzie jeszcze bardziej widoczne. Firma LV BET, podobnie jak miało to już miejsce wcześniej, zostanie Sponsorem Meczu derbowego z Cracovią!


  • 14.04.2021r.
  • Redakcja

LV BET, uznana na rynku bukmacherskim firma, która z Białą Gwiazdą współpracuje od 2017 roku, na co dzień pełni rolę Sponsora Głównego klubu z Reymonta, dodatkowo angażując się we wsparcie sekcji esportowej All in! Games Kraków oraz sekcji blindfootballu Wisła Kraków Blind Football.

W przeszłości firma LV BET dwukrotnie już obejmowała swoim patronatem mecze Wisły Kraków - spotkanie z Cracovią w sezonie 2018/2019 oraz z Lechią Gdańsk w trwającej obecnie kampanii rozgrywek.

W czasie Derbów Krakowa ekspozycja firmy LV BET będzie jeszcze bardziej wzmocniona, a informacja o Sponsorze Meczu pojawi się w materiałach meczowych. Z tej okazji też LV BET przygotował specjalne promocje dla fanów Białej Gwiazdy, o których będzie informować już wkrótce!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację