Kup karnet w wygodnym systemie ratalnym!

Trwa sprzedaż karnetów wiosna 2020. Zakup abonamentów na mecze Białej Gwiazdy rozgrywane przy R22 nie musi obciążać Twojego budżetu. Wygodny system ratalny PayU pozwoli Ci na rozłożenie płatności. Sprawdź szczegóły!


  • 14.01.2020r.
  • Redakcja

Aby skorzystać z proponowanego przez nas rozwiązania wystarczy wejść na stronę bilety.wisla.krakow.pl i wybrać interesujący Cię karnet, a następnie sektor i miejsce. W kolejnym kroku przejdziesz do wyboru płatności. Zaznacz Raty PayU i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami. To naprawdę proste!


System ratalny obowiązuje od transakcji za minimum 300 zł. Koszt Kupującego: 13-20% w zależności od historii kredytowej i aktualnej zdolności kredytowej wnioskującego (90% wnioskujących otrzymuje ofertę na poziomie 13%).


Wartość koszyka możliwa do zrealizowania z użyciem rat standardowych: od 300zł do 20 000 zł. Dostępna jest liczba rat: od 3 do 36.


Aktualni dostawcy kredytowi: Alior Bank, mBank oraz Kreditech (wkrótce dostępny będzie również czwarty dostawca - Inbank). Dodatkowe informacje znajdują się pod adresem.


W razie trudności z zakupem lub pytań skontaktuj się ze Strefą Kibica pod numerem telefonu: 12 623-95-95 lub wyślij maila na adres: [email protected].

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację