Kup bilet na mecz z ŁKS-em Łódź!

3. kolejka przyniosła Wiślakom upragnione zwycięstwo, po które sięgnęli w obecności swoich fanów. Kolejna domowa potyczka zbliża się wielkimi krokami. W piątek 16 sierpnia o godzinie 20.30 pod Wawel zawita drużyna ŁKS-u Łódź z Kazimierzem Moskalem na ławce trenerskiej. Bilety na to spotkanie można nabywać od środy 7 sierpnia od godziny 12.00. Wspieraj Białą Gwiazdą w walce o kolejne ligowe punkty!


  • 07.08.2019r.
  • Redakcja

Bilety na mecz Wisła Kraków - ŁKS-em Łódź można nabywać od środy 7 lipca od godziny 12.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.


Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich kibiców, Klub nawiązał współpracę z popularnymi portalami KupBilet.pl, a także ebilet.pl, co umożliwi sprzedaż wejściówek na mecze Białej Gwiazdy nie tylko na stadionie i za pośrednictwem strony internetowej. Dodatkowo, wejściówki będzie można nabywać w wybranych punktach Kolporter oraz w salonach Empik.


UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Posiadanie Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.

Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona!

Bilety na mecz z ŁKS-em Łódź w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00, sobota w godzinach 11.00-16.00
- w dniu meczu z ŁKS-em Łódź (piątek 16 sierpnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu

Uwaga! Ze względu na przypadające na czwartek 15 sierpnia święto, Strefa Kibica będzie nieczynna. Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (16 sierpnia) o godzinie 21.15.

A Ty dołączysz do drużyny? Pora na drugi krok!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację