Karnety Wiosna 2022 trafiły do sprzedaży!

Najwyższa pora więc zwrócić już wzrok na kolejną rundę PKO Bank Polski Ekstraklasy, która z pewnością przyniesie Wiśle Kraków kolejne wielkie emocje. Nieodłącznym elementem piłkarskich widowisk przy R22 i nie tylko są kibice Białej Gwiazdy! Wszystkich sympatyków, którzy nie posiadają karnetów na sezon 2021/2022, a chcieliby mieć miejsce na stadionie podczas każdego spotkania zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat karnetów Wiosna 2022, które właśnie trafiły do sprzedaży!


  • 03.12.2021r.
  • Redakcja

Wiosenna część rozgrywek rozpocznie się 4 lutego 2022 roku, a jej koniec przypadnie na przedostatni weekend maja. Pierwszym starciem, do którego po zimowej przerwie przystąpią podopieczni trenera Adriána Guľi będzie wyjazdowe spotkanie z Rakowem Częstochowa.

Ceny karnetów zaczynają się od 175 złotych (ulgowy) i 250 złotych (normalny).

W pierwszej kolejności abonamenty Wiosna 2022 będą mogli zakupić posiadacze karnetów z rundy jesiennej (przedłużenie). Sprzedaż zamknięta trwać będzie do piątku 10 grudnia włącznie. W związku z tym, iż aktualne jest ograniczenie liczby kibiców, każdy fan otrzyma nowe miejsce, które będzie można sprawdzić w późniejszym terminie na stronie biletowej. Ze sprzedaży wyłączone zostały sektory B11, B12, D11, D12, G2, G3, G4, G5, H11, E11, E12.

Start sprzedaży otwartej dla wszystkich kibiców zaplanowany został na sobotę 11 grudnia. 

Kup karnet i otrzymaj prezent w postaci biletu na ostatni mecz Wiślaków w tym roku! Z okazji zbliżającego się okresu światecznego, sympatycy Białej Gwiazdy którzy zdecydują się na kupienie karnetu wiosna, a nie posiadali abonamentu na mecze rozgrywane w pierwszej części sezonu, otrzymają dodatkowo w prezencie bilet na mecz z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, który zaplanowany został na piątek 17 grudnia. Zakup karnetu dla posiadaczy biletów na to spotkanie będzie możliwy po tym terminie (17 grudnia).

Karnety można nabywać pod adresem bilety.wisla.krakow.pl.

Cennik karnetów WIOSNA 2022 na domowe mecze Wisły Kraków:

Regulamin dostępny jest TUTAJ.

UWAGA! Karnet Jesień obejmuje mecz z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza (17.12.2021).

Fotogalerie

Wisła Kraków TV