Karnety na sezon 2021/2022

Biała Gwiazda i Kraków razem w nierozerwalny sposób tworzą historię od 1906 roku. W tym szczególnym dla Wisły Kraków roku, w którym klub świętuje 115-lecie swojego istnienia, pamiętamy o tym jeszcze bardziej, starając się podtrzymywać jak najlepsze wiślackie tradycje. Historia klubu pełna pięknych, zwycięskich momentów, kształtowana obecnością wybitnych postaci polskiej piłki, ale i trudnych momentów to nasza historia. Piszmy ją dalej wspólnie!


  • 02.07.2021r.
  • Redakcja

Już na 26 lipca zaplanowany został pierwszy mecz podopiecznych trenera Adriána Guľi, w którym zmierzą się na własnym stadionie z zespołem Zagłębia Lubin. Wspólnie możemy zadbać o to, by nie zabrakło im wsparcia płynącego z trybun - 1 lipca rozpoczyna się kampania karnetowa na sezon 2021/2022. Ceny karnetów pozostają niezmienione w stosunku do ubiegłego sezonu, pomimo wzrostu liczby spotkań i wyższych kosztów za organizację meczów. Zaczynają się one od 285 złotych (ulgowy) i 410 złotych (normalny).

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa oraz związane z nią obostrzenia stadiony piłkarskie otwarte mogą być w 50 procentach całkowitej pojemności. Jednak w związku z ewentualnym zaostrzeniem obostrzeń w dalszej części sezonu, zdecydowaliśmy się wystartować z 25 procentami pojemności stadionu, co daje około 6200 dostępnych miejsc (ze sprzedaży wyłączone zostały sektory B11, B12, D11, D12, G2, G3, G4, G5, H11). Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pewność obejrzenia spotkań Wiślaków na żywo i przeżywania piłkarskiego spektaklu z poziomu trybun przy R22 będą mieć wyłącznie posiadacze karnetów.

W pierwszej kolejności abonamenty będą mogli zakupić posiadacze karnetów z poprzedniej edycji rozgrywek. Będą oni mieli możliwość zachowania dotychczasowych miejsc, których rezerwacja obowiązywać będzie do wtorku 13 lipca, pod warunkiem, że do użytku dopuszczone zostanie 100 procent pojemności stadionu. W związku z tym, iż aktualne jest ograniczenie liczby kibiców, każdy fan otrzyma nowe miejsce, które będzie można sprawdzić w późniejszym terminie na stronie biletowej.

Przy zakupie abonamentów kibice będą mogli skorzystać z nowego systemu sprzedaży biletów EuroBilet wchodzącego w skład grupy Vector Software. Aby wykupić swoje miejsce, należy wejść na stronę www.bilety.wisla.krakow.pl, wybrać opcję „Kup karnet” i zalogować się za pomocą numeru karty kibica. Wszystkie karty kibica, które utraciły lub utracą ważność w okresie od 01.03.2020 do 31.07.2021 zostaną przedłużone automatycznie do końca sierpnia 2021.

Masz karnet, a nie możesz pojawić się na meczu? Zwolnij swoje miejsce i przekaż je wybranej osobie (4 razy na sezon).

Pomimo wzrostu kosztów wynajmu stadionu związanych z ograniczeniami pojemności, mając na uwadze kibiców i starając się choć trochę ułatwić im dostęp do Białej Gwiazdy, zdecydowaliśmy się na pozostawienie cen karnetów, które obowiązywały w poprzednim roku.

Cennik karnetów na domowe mecze Wisły Kraków w sezonie 2021/2022:

Cena karnetu dla dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia wynosi 17 zł. Abonament dotyczy Sektora Rodzinnego.

„Powrót kibiców Białej Gwiazdy na trybuny ogromnie nas cieszy, ponieważ mecze odzyskają dawny klimat i wyjątkową oprawę, czego tak bardzo nam brakowało w ostatnich miesiącach. Fakt ten napawa nas ogromnym optymizmem, dlatego pomimo większej liczby spotkań rozgrywanych w sezonie, co niesie ze sobą znacznie wyższe koszty ich organizacji, a także chcąc podziękować posiadaczom abonamentów za ich wierność, zdecydowaliśmy się utrzymać dotychczasowe ceny karnetów” - mówił Dawid Błaszczykowski, Prezes TS Wisła Kraków SA.

„W związku z brakiem możliwości uczestnictwa kibiców w spotkaniach ubiegłej edycji rozgrywek, przygotowaliśmy rekompensaty, które mamy nadzieję spotkają się z pozytywnym odbiorem. Szczególnie gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w meczu jubileuszowym. Liczymy na wspólne celebrowanie 115-lecia klubu oraz stworzenie wyjątkowej oprawy dla piłkarskiego święta przy R22” - dodał.

REKOMPENSATY DLA KARNETOWICZÓW ZA SEZON 2020/2021:

Z powodu obostrzeń obowiązujących w poprzednim sezonie przygotowaliśmy kilka opcji rekompensat dla kibiców, którzy w kampanii 2020/2021 wykupili karnety na mecze domowe Białej Gwiazdy, a ze względu na pandemię w ubiegłym sezonie nie mogli uczestniczyć w spotkaniach.

- Pierwszą z możliwości jest otrzymanie biletu na wyjątkowy mecz jubileuszowy, który bez wątpienia będzie kulminacyjnym punktem obchodów 115-lecia, a pod Wawel przyjadą gwiazdy europejskiej piłki;

- Kolejną stanowi przekazanie darowizny na Akademię Wisły Kraków, która pełni niezwykle istotną rolę w kontekście budowania przyszłości klubu;

- Kibice, którzy nie mogą pojawić się na R22, mają możliwość wyboru opcji „Pakiet karnetowicza", w której skład wchodzą między innymi: dedykowany plakat w formacie PDF, voucher ze zniżką 19,06% do wykorzystania na zakupy w klubowym sklepie lub na zwiedzanie stadionu;

- Dla miłośników komfortu przygotowana została opcja wyboru 2 biletów VIP do Strefy ORLEN OIL VIP Silver na dowolny mecz Białej Gwiazdy w PKO Bank Polski Ekstraklasie;

- Istnieje możliwość wyboru również vouchera z 50% zniżką na koszulkę meczową, która jest absolutnie niezbędnym gadżetem każdego fana Wisły Kraków!;

- Kolejna opcja to przedłużenie karnetu z poprzedniego sezonu z dopłatą. Operacja ta możliwa jest do wykonania wyłącznie w kasach na stadionie - wkrótce poinformujemy o dostępności tej opcji;

- Ostatnia możliwość to zwrot gotówki za abonament. Aby z niej skorzystać, należy wypełnić oświadczenie w kasach, niemniej jednak z uwagi na straty spowodowane koronawirusem zachęcamy do skorzystania z innych możliwości.

Skorzystanie z poszczególnych opcji rekompensat możliwe będzie online od poniedziałku 5 lipca. Każdy karnetowicz będzie mógł wybrać jedną z powyższych opcji.

Przypominamy o możliwości skorzystania z płatności ratalnej. Wszelkie informacje dostępne są TUTAJ.

Regulamin karnetów dostępny jest TUTAJ.

Zapraszamy!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV