Karnety na sezon 2020/2021. Dla mnie R22 to…

W tym roku kibice Białej Gwiazdy nie będą mieli czasu, by zatęsknić za ligowymi rozgrywkami, bo już pod koniec sierpnia startuje nowa kampania PKO Bank Polski Ekstraklasy. W oczekiwaniu na piłkarskie emocje, w czwartek 30 lipca Wisła Kraków rusza ze sprzedażą karnetów sezon 2020/2021. Kilka tygodni temu w nowej rzeczywistości powróciliśmy na R22 - miejsca magicznego dla każdego Wiślaka. Wspólnie pokażmy, że jest to miejsce, które spaja wszystkie wiślackie pokolenia i środowiska.


  • 30.07.2020r.
  • Redakcja

Razem na R22!

Już od 30 lipca ponownie zadbamy o to, by móc oglądać Wiślaków na żywo, bowiem właśnie tego dnia startuje sprzedaż abonamentów na sezon 2020/2021. Ceny karnetów rozpoczynają się od 285 zł (ulgowy), 410 zł (normalny) i obejmują wszystkie domowe mecze rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy.

„Bardzo się cieszymy, że w meczach Wisły Kraków w nowej kampanii będzie mogła uczestniczyć publiczność, która zapełni 50 procent pojemności obiektu. Pragniemy, aby dotychczasowi posiadacze danego miejsca na stadionie w dalszym ciągu pozostali ich właścicielami. Ogromnie się cieszymy, że sympatycy Białej Gwiazdy od lat wybierają te samą lokalizację na obiekcie, przeżywając piłkarskie emocje w gronie bliskich osób. R22 to dla każdego to miejsce szczególne, do którego wracamy z sentymentem” - zaczął Prezes Wisły Kraków, Dawid Błaszczykowski.

„Ze względu na występujące wciąż ograniczenia musieliśmy jednak podjąć decyzję o konieczności rozlokowania dotychczasowych posiadaczy abonamentów na miejscach zlokalizowanych jak najbliżej wybranego przez nich krzesełka. Zapewniam, że dołożymy jednak wszelkich starań, aby fani w momencie pełnego otwarcia obiektu zasiedli na pierwotnie wybranych przez siebie miejscach. Pierwszeństwo w zakupie abonamentów otrzymają karnetowicze sezon 2019/2020 i wiosna 2020” - kontynuował.

„Pragnę raz jeszcze podziękować fanom za dostosowanie się do nowych warunków i przestrzeganie środków ostrożności w zakończonych niedawno rozgrywkach. Mam nadzieję, że także i tym razem kibice Białej Gwiazdy będą wzorem dla pozostałych sympatyków w Polsce, stosując się do otrzymanych wytycznych, które mają zapewnić bezpieczeństwo i komfort uczestnictwa w meczach Białej Gwiazdy” - dodał Prezes krakowskiego klubu.

50 procent pojemności stadionu? Wielokrotnie udowadnialiśmy, że dla naszych kibiców to pestka! Pandemia wpłynęła znacząco na sposób przeżywania futbolu i piłkarskich widowisk, ale najważniejsze, że nadal możemy być R22azem!

W pierwszej kolejności, w karnety sezon 2020/2021 zaopatrzyć się będą mogli kibice, którzy posiadali abonamenty sezon 2019/2020 lub rundę wiosenną 2020. Będą oni mieli możliwość zachowania dotychczasowych miejsc, których rezerwacja obowiązywać będzie do 11 sierpnia do godziny 23.59, pod warunkiem, że do użytku dopuszczone zostanie 100 procent pojemności stadionu. W związku z tym, iż aktualne jest ograniczenie liczby kibiców do 50 procent pojemności stadionu każdy kibic otrzyma nowe miejsce, które przed przedłużeniem karnetu można sprawdzić na dedykowanej stronie, telefonicznie pod numerem 12 623 95 95 bądź mailowo na [email protected]. Następnie uruchomiona zostanie sprzedaż karnetów dla pozostałych kibiców.

WAŻNA INFORMACJA! Część posiadaczy karnetów na Sektor F swoje nowe miejsce znajdzie na Sektorze E26, który będzie stanowił przedłużenie Sektora Rodzinnego. Dodatkowo niektórzy posiadacze karnetów z trybuny D zostali rozlokowali na górnych sektorach trybuny B. Jeżeli osoby te wyrażają chęć kibicowania z perspektwy trybuny C lub Sektora G1, prosimy o kontakt ze Strefą Kibica w celu sprawdzenia dostępności pożądanych miejsc.

Rezerwacja miejsca dla osób, które wznawiają swój abonament mija we wtorek 11 sierpnia o godzinie 23:59. Aby wykupić swoje miejsce, należy zalogować się na swoje konto w serwisie www.bilety.wisla.krakow.pl i wejść w zakładkę TWOJE ZAKUPY.

Masz karnet, a nie możesz pojawić się na meczu? Zwolnij swoje miejsce i przekaż je wybranej osobie.

 

Cennik karnetów na domowe mecze Wisły Kraków w sezonie 2020/2021:

Cena karnetu dla dzieci, które nie ukończyły 13 r.ż. wynosi 15 zł. Abonament dotyczy Sektora Rodzinnego.

Przypominamy o możliwości skorzystania z płatności ratalnej. Wszelkie informacje dostępne są TUTAJ.

Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia, sprzedaż karnetów będzie odbywać się wyłącznie online za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl.

W celu nabycia abonamentu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica.

Regulamin karnetów dostępny jest TUTAJ.

Zapraszamy!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację