Informacja dotycząca organizacji meczu z Wisłą Płock

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w Krakowie zezwala Białej Gwieździe na organizację najbliższego meczu ligowego z udziałem pięćdziesięciu procent publiczności. Klub udostępni kibicom co drugie miejsce na stadionie w naprzemiennych rzędach.


  • 15.09.2020r.
  • Redakcja

Fani, którzy posiadają karnety Sezon 2020/2021 i Jesień 2020 podczas spotkania z Nafciarzami zasiądą na pierwotnie otrzymanych - podczas zakupu - miejscach.


Przypominamy, że trwa sprzedaż abonamentów w ramach II tury, a także biletów upoważniających do uczestnictwa w starciu z Wisłą Płock.


UWAGA! Podczas spotkań Ekstraklasy niezbędne jest stosowanie się do wszelkich wytycznych i zachowanie środków ostrożności. W czasie wchodzenia na stadion, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Można ją zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze.


Klub przygotował również specjalnie dedykowane punkty, które znajdziecie na wysokości Wiślackiego Świata, a także w okolicach narożników sektorów D, F oraz H. Obsługa każdego z Punktów Informacyjnych pomoże Wam odnaleźć swoje miejsce na trybunie. Fani, którzy nie będą wyposażeni w maseczki, będą mogli je nabyć w dowolnym z Punktów.


Podobnie, jak przy okazji poprzednich meczów, otwarte będą również stanowiska cateringowe rozlokowane w konkretnych częściach stadionu.


Po zakończeniu spotkania niezbędne jest opuszczenie poszczególnych sektorów w oparciu o komunikaty wydawane przez klub. Prosimy o zachowanie ustalonej kolejności.


#SpotkajmySięWDomuPrzyR22

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację