IC Santai Family Resort czeka na Wiślaków

Start przygotowań do rundy wiosennej zbliża się wielkimi krokami. Już w środę 5 stycznia podopieczni trenera Adriána Guľi zameldują się w bazie szkoleniowej w Myślenicach, by odbyć pierwszy trening w 2022 roku. Momentem kulminacyjnym będzie jednak obóz przygotowawczy w tureckim Belek, gdzie w dniach 15-27 stycznia Wiślacy szlifować będą swoją formę, korzystając z dogodności hotelu IC Santai Family Resort.


  • 03.01.2022r.
  • Redakcja
  • J. Żmijewska

W sobotę 15 stycznia zespoły Wisły Kraków, Górnika Zabrze, Radomiaka Radom i Śląska Wrocław polecą wspólnie samolotem czarterowym do tureckiej Antalyi, skąd krakowianie udadzą się do Belek, gdzie stacjonować będą przez kolejne 12 dni.

Miejscem kwaterunku piłkarzy Białej Gwiazdy będzie dobrze znany hotel IC Santai Family Resort, w którym to mieli okazję przebywać w 2019 oraz w 2020 roku. Obiekt, który dysponuje 508 przestrzennymi pokojami, usytuowany jest przy plaży, otoczony ogrodem i znajduje się około 9 km od centrum Belek. Hotel posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę sportową, w skład której wchodzą między innymi dwa baseny, dwa korty tenisowe z oświetleniem, siłownia, centrum fitness czy SPA & Wellness. Do dyspozycji zawodników będą 4 pełnowymiarowe boiska, z których regularnie - podczas zgrupowań - korzystają drużyny z całej Europy.

W trakcie obozu w Turcji sztab szkoleniowy zaplanował swoim podopiecznym 3 mecze kontrolne. Pierwszym rywalem zespołu dowodzonego przez trenera Adriána Guľę będzie węgierski Budapest Honvéd FC, z którym Wiślacy zmierzą się 18 stycznia. 21 stycznia formę graczy spod Wawelu sprawdzi czeski Baník Ostrawa, natomiast cztery dni później azerski Qarabağ FK.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV