Go Rental Cars pozostaje w gronie Partnerów Wisły Kraków!

Partner 13-krotnego mistrza Polski - wypożyczalnia samochodów Go Rental Cars - zostaje z Wisłą na dłużej! Firma przedłużyła współpracę - rozpoczęta przed dwunastoma miesiącami - o kolejny sezon 2021/2022.


  • 21.09.2021r.
  • Redakcja

Wypożyczalnia samochodów oferuje szeroki wybór aut na wynajem zarówno na kilka dni, jak i kilkanaście miesięcy, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Firma umożliwia pozyskanie komfortowych i bezpiecznych pojazdów z oddziałów rozlokowanych na terenie całej Polski.

Na mocy obowiązującej umowy samochody dostarczane przez Go Rental Cars użytkowane są na co dzień przez pracowników administracyjnych klubu. Z pojazdów od Partnera korzysta również piłkarska Akademia. 

Przez ostatni rok dzięki współpracy z Partnerem mogliśmy zorganizować konkursy dedykowane kibicom Białej Gwiazdy. Jeszcze we wrześniu Go Rental Cars wystartuje z kolejnymi atrakcjami, w których co miesiąc do wygarnia będą vouchery o wartości 1000 zł na wynajem samochodu z oferty firmy oraz piłka z autografami zawodników Wisły Kraków. Więcej informacji na ten temat pojawiać się będzie w social mediach Klubu i Partnera. Zachęcamy do śledzenia!

Na mocy przedłużonej umowy Go Rental Cars pozostaje Oficjalnym Partnerem Wisły Kraków oraz Członkiem Wisły Biznes. Reklama firmy pojawiać się będzie w mediach społecznościowych, a specjalne oferty trafiać będą do społeczności biznesowej i fanów 13-krotnego mistrza Polski.

Więcej o PartnerzeFotogalerie

Wisła Kraków TV