FoodCare na dłużej z Wisłą!

Lider branży FMCG - firma FoodCare - która jest lojalnym Partnerem Białej Gwiazdy od wielu lat, przedłuża współpracę z Wisłą Kraków. Nowa umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2022/2023 rozgrywek Fortuna 1. Ligi.


  • 20.09.2022r.
  • Redakcja

Marki FoodCare znane są doskonale szerokiemu gronu konsumentów, w tym również sympatykom Białej Gwiazdy. Logotypy firmy są obecne na nośnikach reklamowych podczas meczów na R22, a produkty towarzyszą w codziennym życiu. Portfolio Partnera to między innymi kultowe marki takie, jak Black Energy Drink, 4move czy Frugo, które jest Sponsorem Tytularnym Sektora Rodzinnego.

Ambasadorami marek Foodcare były niejednokrotnie postacie związane ze sportem m.in. José Mourinho, Adam Nawałka, Jerzy Dudek czy Piotr Żyła. Z kolei od  lat twarzą promującą markę Black jest legendarny pięściarz - Mike Tyson.

Grupa FoodCare to rodzinna firma założona przez Wiesława Włodarskiego w 1984 roku, której główna siedziba znajduje się w Zabierzowie pod Krakowem. Obecnie produkty Partnera Wisły Kraków eksportowane są do prawie 60 krajów na całym świecie, spółka posiada 3 własne fabryki i zatrudnia około 1000 pracowników.

Dziękujemy FoodCare za wsparcie! Cieszymy się z możliwości kontynuacji współpracy!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV