Finał akcji „Gramy do jednej miski”!

Podczas meczu Wisły z Arką Gdynia odbędzie się finał akcji „Gramy do jednej miski”, w czasie której zbieramy karmę dla zwierząt z krakowskiego schroniska. Z tej okazji przygotowaliśmy szereg specjalnych wydarzeń.


  • 08.11.2019r.
  • Redakcja

Podobnie, jak przed spotkaniami z Cracovią i z Piastem Gliwice możecie przynosić karmę dla psów oraz kotów i zostawiać ją w specjalnych namiotach zlokalizowanych przy Strefie Kibica oraz restauracji w hali Wisły. Do tony brakuje nam nieco ponad 400 kg! Oprócz tego, przed i na stadionie prowadzone będą zbiórki pieniężne do puszek.

Wewnątrz trybuny E znajdziecie stoisko Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, na którym zakupić będzie można akcesoria i gadżety dla zwierząt. Ponadto, czekać będą tam na Was psiaki, które można adoptować z krakowskiego schroniska. W fotobudce w Sektorach Szkolnym i w Rodzinnym oprócz standardowego wiślackiegi tła będzie także specjalne - z motywami zwierzęcymi.

Zawodnicy Wisły Kraków na rozgrzewkę wybiegną zaś w okolicznościowych koszulkach, które później trafią na licytacje, a zysk z aukcji również zasili konto KTOZ.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację