El Mahdioui: Wiem, że kibice będą naszym dwunastym zawodnikiem

W najbliższą niedzielę Wiślacy powrócą na ligowe boiska po dwutygodniowej przerwie. Po zwycięstwie w starciu z Legią podopieczni trenera Adriana Guli postarają się pójść za ciosem i przy wsparciu wiernych kibiców rozprawić się z zespołem gdańskiej Lechii. Swoimi wrażeniami przed zbliżającym się starciem z Biało-Zielonymi podzielił się pomocnik Białej Gwiazdy - Aschraf El Mahdioui.


  • 11.09.2021r.
  • J. Sumera
  • B. Ziółkowski

Przerwa reprezentacyjna przyniosła Wiślakom nie tylko chwilę wytchnienia, ale także kolejną dawkę ciężkiej pracy przed czekającymi ich wyzwaniami. „Myślę, że dobrze spożytkowaliśmy ostatnie dwa tygodnie. Był czas na regenerację i chwilę odpoczynku, co przygotowało nas na ciężką pracę, której również nie brakowało. Ta z kolei pozwoli nam w pełni gotowości przystąpić do tego bardzo ważnego meczu, jakim niewątpliwie będzie potyczka z Lechią” - rozpoczął El Mahdioui.

W pełnej gotowości

Spotkanie z Lechią będzie dla Białej Gwiazdy ponowną okazją na zgarnięcie pełnej puli punktów. Pomocnik krakowskiego zespołu podkreśla, że drużyna zdaje sobie sprawę z klasy przeciwnika, co jednak nie zmienia faktu, że dla gospodarzy nadrzędnym celem będzie zwycięstwo. „Wiemy i jesteśmy świadomi tego, że Lechia to bardzo wymagający przeciwnik, który potrafi grać w piłkę. Bardzo ważne będzie to, by podobnie jak w meczu z Legią wykrzesać z siebie dodatkowe pokłady energii, dlatego każdy z nas robi wszystko, by być przygotowanym na sto procent” ­- powiedział 25-latek.

Z mocnym wsparciem

Podczas meczu z Legią Warszawa kibice Białej Gwiazdy stworzyli niezapomnianą atmosferę, która poniosła Wiślaków do zwycięstwa. 25-letni zawodnik wierzy, że i tym razem fani pomogą piłkarzom 13-krotnego mistrza Polski osiągnąć zamierzony cel. „Mamy fantastycznych kibiców, którzy potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę. Gra dla takich fanów jest czymś wspaniałym. Będąc na boisku czujemy ich nieustanne wsparcie, które daje nam dodatkową moc i motywację, dlatego wiem, że w niedzielę będą naszym dwunastym zawodnikiem. Sprawa wyniku rozstrzygnie się jednak na boisku, gdzie musimy pokazać się z jak najlepszej strony” - zakończył swoją wypowiedź Aschraf El Mahdioui.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV