Bilety VIP na pierwszy mecz sezonu z Zagłębiem Lubin!

Przed Białą Gwiazdą pierwsze spotkanie sezonu 2021/2022 rozgrywek Ekstraklasy, które zaplanowano na 26 lipca na godz. 18.00. Na stadionie przy Reymonta zamelduje się zespół Zagłębia Lubin. Ten mecz będzie można obejrzeć w dających poczucie komfortu i wygody warunkach, które oferuje wiślacka Strefa VIP. Bilety VIP Gold i VIP Silver już w sprzedaży!


  • 20.07.2021r.
  • Redakcja

Strefa VIP na stadionie Miejskim im. Henryka Reymana to miejsce dla wymagających kibiców, którzy lubią celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także znakomita przestrzeń na spotkania biznesowe i towarzyskie!

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się Strefa Maxfliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń, z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już na 2 godziny przed meczem. Na kibiców, którzy wybiorą się na mecz do tej strefy czeka wygodne miejsce ze znakomitą widocznością na murawę. Więcej informacji o Strefie Maxfliz VIP Gold znajdą Państwo TUTAJ.

Strefa ORLEN OIL VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewnione miejsce z dobrą widocznością na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat Strefy ORLEN OIL VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.

Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP.

Bilety można nabywać za pośrednictwem strony eventim.pl.

Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:
poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje o Strefie i biletach VIP:
tel.: +48 789 406 372
e-mail: [email protected]

Fotogalerie

Wisła Kraków TV