Bilety VIP na mecz z Koroną Kielce

Ligowe rozgrywki w nowym roku zawodnicy Białej Gwiazdy rozpoczęli bardzo udanie. Po drużynie z Białegostoku, kolejnym przeciwnikiem, który zamelduje się na Reymonta będzie zespół kieleckiej Korony. To ważne spotkanie obejrzeć możecie w dających poczucie komfortu i wygody warunkach, które oferuje wiślacka Strefy VIP. Bilety VIP Gold i VIP Silver już w sprzedaży!


  • 14.02.2020r.
  • Redakcja

Strefa VIP na stadionie Wisły Kraków to miejsce dla wymagających kibiców, którzy lubią celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także przestrzeń dla biznesu i warty uwagi punkt na mapie Krakowa, w którym można w ciekawy sposób spędzać czas.

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się Strefa Maxfliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń, z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już na 2 godziny przed meczem. Na kibiców, którzy wybiorą się na mecz do tej strefy czeka wygodny fotel ze znakomitą widocznością na murawę oraz możliwość spotkania z piłkarzami Białej Gwiazdy po meczu. Strefa Gold to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji o Strefie Maxfliz VIP Gold znajdą Państwo TUTAJ.

Loża VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewniony wygodny fotel i dobrą widoczność na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat Strefy VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.

Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP. 

Aby uniknąć kolejek zachęcamy do nabywania biletów wcześniej za pośrednictwem strony eventim.pl oraz Partnershopu (na dole strony).

Przypominamy także, że w sprzedaży ciągle dostępne są także karnety VIP Wiosna 2020

Dodatkowo, tylko 14 lutego, kupując bilet do Strefy Maxfliz VIP Gold lub VIP Silver w Dziale Sprzedaży VIP na stadionie, bilet dla swojej połówki będziesz mógł nabyć za pół ceny!

Jeśli nie podjęli Państwo jeszcze decyzji, który z sektorów VIP wybrać zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, filmu oraz wirtualnego spaceru po tej części stadionu - TUTAJ.

Bilety można nabywać również w siedzibie klubu - na I piętrze nad Strefą Kibica (wejście od ul. Reymonta). Możliwa jest płatność zarówno gotówką, jak i przy użyciu kart płatniczych.

Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:

  • poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica (pok. 3);
  • w dniu meczu z Koroną Kielce, przy wejściu do Strefy VIP, od godz. 13:00.

Dojazd do Strefy VIP od ulicy Reymonta (pomiędzy starą a nową halą Wisły) lub od ulicy Chodowieckiego.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację