Bilety na mecz z Wisłą Płock w sprzedaży!

Po reprezentacyjnej przerwie wracamy na ligowe boiska. Na drugi domowy mecz w sezonie 2020/2021 przypada wiślacki pojedynek, czyli spotkanie z imienniczką z Płocka. Pod Wawelem zagości drużyna prowadzona przez doskonale znanego Radosława Sobolewskiego. Dla krakowian spotkanie to będzie szansą na premierową wygraną przy R22 w tej edycji rozgrywek, dlatego tym bardziej nie może Was zabraknąć na stadionie, by swoim dopingiem pomóc podopiecznym Artura Skowronka!


  • 09.09.2020r.
  • Redakcja

Bilety na mecz Wisła Kraków - Wisła Płock, który zostanie rozegrany w piątek 18 września 2020 roku o godzinie 20.30 w ramach 4. kolejki sezonu 2020/2021 PKO BP Ekstraklasy, można nabywać WYŁĄCZNIE ONLINE od środy 9 września od godziny 10:00 na stronie www.bilety.wisla.krakow.pl.

Od tego sezonu wprowadzona zostaje zniżka dla osób, które zdecydują się zakupić wejściówki w dwa pierwsze dni sprzedaży (w przypadku meczu z Wisłą Płock obowiązuje ona do 11.09.2020 do godziny 23.59). Kibice, którzy postanowią nabyć wejściówki w tym terminie, zapłacą za nie 10% mniej od ceny regularnej.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków NIE JEST wymagana Karta Kibica. Chcąc zakupić wejściówkę na stronie bilety.wisla.krakow.pl niezbędne jest jednak utworzenie profilu Kibica, w którym podane zostaną imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Przypominamy również o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba takich biletów jest ograniczona! Aby je zakupić, należy skontaktować się z obsługą Strefy Kibica, pod numerem telefonu (012) 623 95 95 lub adresem e-mail: [email protected]. Osoby, które wcześniej korzystały już z tej oferty, mogą zakupić bilet online.

Dodatkowo, warto pamiętać o trwającej cały czas II turze sprzedaży karnetów Sezon 2020/2021 oraz Jesień 2020. Sprawdź, jakie korzyści płyną z posiadania karnetu!

Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (18 sierpnia) o godzinie 21.15 lub w momencie wyczerpania się puli wejściówek.

Kontakt ze Strefą Kibica:
e-mail: [email protected]
telefon: (012) 623 95 95

Uwaga! Podczas wchodzenia na stadion, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze.

Ponadto wszyscy kibice proszeni są o stosowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowanie min. 2-metrowych odstępów od innych fanów i nietworzenie grup.

REGULAMIN DOSTĘPNY JEST TUTAJ.

Uwaga! W przypadku decyzji administracyjnych może nastąpić zmiana miejsc wcześniej zakupionych biletów!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację