Bilety na mecz z Pogonią dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19

Przed Wiślakami kolejny mecz na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, gdzie w niedzielne popołudnie zamelduje się zespół Pogoni Szczecin. Potyczka z Dumą Pomorza będzie więc kolejną okazją dla wiernych kibiców do głośnego dopingu i wspierania podopiecznych trenera Adriána Guľi z wysokości trybun obiektu przy R22. Poniżej przedstawiamy informacje dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.


  • 24.09.2021r.
  • Redakcja

W walce o kolejne ligowe punkty krakowianie naprzeciw szczecińskiej Pogoni, którą już w najbliższą niedzielę podejmą na stadionie przy ulicy Reymonta. Aby umożliwić udział w spotkaniu jak największej liczbie kibiców, Wisła Kraków uruchamia sprzedaż wejściówek dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, która będzie można dokonać zarówno w kasach Strefy Kibica, jak i w formie online.

Do zakupu biletu stacjonarnie dopuszczone zostaną wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko COVID-19, które dobrowolnie okażą zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego (w przypadku szczepionek dwudawkowych konieczne jest przyjęcie obu dawek) mającego miejsce przynajmniej 14 dni wcześniej. Oświadczenia będą całkowicie anonimowe i posłużą wyłącznie w celu ustalenia liczby zaszczepionych uczestników zgodnie z wymogami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i nie będą wiązane z jakimikolwiek danymi osobowymi.

Zakup wejściówek online możliwy będzie po uprzednim dobrowolnym zaznaczeniu w systemie potwierdzającym dwudawkowe szczepienie.

Osoby, które nabyły abonamenty w sprzedaży zamkniętej (tj. do 13 lipca) prosimy o sprawdzenie swojego miejsca TUTAJ. Ponadto zaszczepionych karnetowiczów prosimy o zalogowanie się na swoje konta i zaznaczenie odpowiedniego pola z informacją o odbyciu szczepienia, co dodatkowo umożliwi sprzedaż biletów dla osób niezaszczepionych w kasach. Karnetowicze - po zalogowaniu się na swoje konto - również mogą dobrowolnie oświadczyć odbycie szczepienia, co umożliwi zakup biletów w kasach osobom niezaszczepionym.

Przypominamy, że w kasach dostępne są także wejściówki dla osób, które nie są zaszczepione.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV